bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Seçimi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu kazandı

 • Seçimi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu kazandı
 • Seçimi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu kazandı
 • Seçimi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu kazandı
 • Seçimi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu kazandı
 • Seçimi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu kazandı

      CHP’de bugün yapılan adaylık ön seçimini önceden tahmin edildiği gibi Mimar Mehtap Özcan Mısırlıoğlu açık ara oy farkıyla kazandı. 
     

       CHP'nin bugün 50. Yıl İlkokulu'nda yapılan üye bazında yapılan ön seçimi Mimar Mehtap Özcan Mısırlıoğlu kazandı.

       CHP, bugün 50. Yıl İlkokulu'nda Bolu Belediye Başkan adayını belirlemek için ön seçim yaptı. 2908 üyesi bulunan CHP'de 1983 üye, sabah saat 08.00'den akşam saat 17.00'ye kadar oy kullandı. Saat 17.00'de seçimin sona ermesiyle birlikte sayıma geçildi. Sayım sonucunda önceden beklenildiği gibi en yüksek oyu Mimar Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, beklenenin ötesinde açık ara farkla kazandı. Mısırlıoğlu diğer iki aday adayı Yüksel Ceylan ve Cahit Çıngı'nın toplamına bile fark attı.

       CHP olarak tek yüreğiz
        Seçim sonuçlyarının belli olmasından sonra tebrikleri kabul eden Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, “Bu kadar oy farkının olacağını düşünmüyordum. Sonuçlar beni oldukça memnun etti. Önemli olan Belediye seçimlerini kazanmak. Bundan sonraki hedefim, yerel seçimi kazanarak Bolu Belediyesi’ni almak olacaktır” dedi.
        Seçimi kaybeden Cahit Çıngı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu’nu tebrik ederek ayrılırken, Yüksel Ceylan’ın kendisini tebrik etmediği üzerine sorulan soruya cevap veren Mısırlıoğlu; “Yüksel Bey’de beni tebrik eder. Gerekirse oturur bir yemek yeriz. Sonuçta Cumhuriyet Halk Partisi olarak hepimiz tek yüreğiz. Sandık sonucunda da birleşmesini biliriz” dedi.
         

        Oyların dağılımı şöyle:

         Toplam üye sayısı:      2908

         Kullanılan toplam oy: 1983

         Geçerli oy sayısı:        1970

         Mehtap Özcan Mısırlıoğlu: 1137

         Yüksel Ceylan:        515

          Cahit Çıngı :           318

 

YORUMLAR Toplam yorum: 54
 • memiş BİLEN(12.1.2014 15:01:51)

  umarım hakettiginiz yere gelirsiniz bu bizim temenlimiz

 • OĞUZ(1.10.2013 14:26:15)

  MADEM TARAF DEĞİLSİN VE DÜRÜSTSEN BAŞKA KİMLERİN RAKI MANGAL YAPTIĞINIDA YAZARSIN BANA HADDİNİ BİL DİYECEK SEVİYEDE DEĞİLSİN,ARAMIZDA UÇURUM VAR KİMSEYE İFTİRA ATARAK DEĞİL GERÇEKLERLE İSMİMLE YAZARIM,HATTA BİR GAZETE YORUMLARIMI YAYINLAMIYOR, BANA BİZİM GRUP TARAFINDAN YAZMAK YASAK.ZİRA ÇOK ŞEYLER BİLİYORUM HERKEZ HAKKINDA BELGELİ VARSAYIMLA DEĞİL.SON CEVABIM SANA CEVAP VERDİKÇE BEN KÜÇÜLÜYORUM.ESKİ KOMŞULUĞUN HATRINA YİNEDE İNSANCA BAŞARILAR VE SAYGILAR:

 • Uğur Çiloğlu(1.10.2013 13:39:47)

  Sen siyasete soyunmuş bir tarafsın diye yapıyorum zaten bu yorumları. Bana ne senin özel hayatından. Ben taraf maraf değilim. Geçmişten bugüne yorumlarımı takip ediyorsun. Olanı biteni eleştiriyorum. Haddini bil.

 • OĞUZ(1.10.2013 12:47:02)

  benim taraf olduğum kişi bizden tek istediği rakiplerimiz hakkında herangi bir olumsuz yorum yapmayın ,taraftarlarının yaptıkları olumsuz yorumlara cevap dahi vermeyin diye bizden ricada bulunmuştur.bende bizlere söylenen sözler için muhattap olmadım.ama benide çileden çıkarttılar.sonunda cevap verdim saygılar

 • Uğur Çiloğlu(1.10.2013 11:28:39)

  Oğuz ve Koyun un bahsettiği sorunların sorumluları, telafi ve uzlaşma seçeneğini kullanmazlarsa, tüm olan biteni açıkça ve olduğu gibi açıklayacağım. Sabrın ve insanlığın bir sınırı var. Ya uzlaşma yada restleşme. Tercihi siz yapın!

 • Uğur Çiloğlu(1.10.2013 11:12:06)

  Sayın DORAPARK rumuzuyla yorum yapan oğuz efendi ve koyun efendi! Sizi Halk partinin tarihi mirasına uygun davranmanız ve halka yakın durmanız ve de sembolik yapay davranışlarda bulunmamanız konusunda defalarca uyarmama rağmen siz Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya devam ettiniz. Kalleşçe kaçamak yorumlarla, mağduriyeti hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığınız birine  iftira yoluyla saldırıda bulunmak yerine, yorumlarımı çürütecek cevaplar veriniz. Ben de size, siz benim halimi sorma lütfunda bulunduğunuz da şeffaf bir şekilde cevap veririm. Sapla samanı karıştırma adiliğini sevmem.  Benim kişisel sorunlarım ticari ve hukuki konulardır ve de sorunların arkasındayım, çözüm için de hiç bir destek verilmemesine rağmen elimden gelen her şeyi yapmaya devam ediyorum. Haklı mıyım haksız mıyım bunu Allah biliyor siz de öğrenmek istiyorsanız kalleşçe saldırmak yerine Adliyeye başvurunuz. Mağdur ve desteğe ihtiyacı olan bir insana bu şekilde saldırmanız bile sizin sahte yüzlü siyaset menfaatçileri olduğunuzun kanıtıdır. Gerçekleri hazmedemediğiniz için bana saldırıyorsunuz. Şunu kafanıza iyice sokun; ben bu vatan için kellemi tereddütsüz veririm, Siyasete soyunduysanız seçmenin beklentilerini karşılamanız gerekmektedir. Siz beğenseniz de beğenmeseniz de ben de bir seçmenim. Madem seçmeni hazmedemiyorsunuz ne diye siyasete bulaşıyorsunuz? Sizin gibi kendini beğenmiş Halk partililer bu partiyi vakti zamanında meclis dışında bırakmadı mı? Siz ekmek bulamıyorsanız pasta yiyincilersiniz! Aynaya dikkatli bakarsanız devrim öncesi Fransa
  Sarayındakilerden hiçbir farkınız olmadığını görürsünüz. Ak partinin otomobillerine laf edersiniz ama ekmeğin fiyatından bihabersiniz çünkü ekmeğinizi bile halkın insanı ayağınıza getirir.  Fırsatçı leş kargalarına, yağmacılara hiçbir zaman boyun eğmedim dik durdum ve iyi bilin ki her zaman da dik duracağım!

 • Uğur(1.10.2013 10:53:43)

  2 yıllık bir chp üyesini (ki başka bir partiden gelmiş)belediye başkan adayı seçme ayıbı da boludaki chp üylerine yeter sanırım

 • DORAPARK EVLERİ(1.10.2013 07:54:44)

  (Uğur çiloğlu Mehtap a başarılar. En azından rakı balık mangalcılara ders verdi.)siyasette bunları yazmak dürüstlükmü,

 • Uğur Çiloğlu(1.10.2013 01:11:39)

  Sayın KOYUN kardeşim, öncelikle sana şunu tekrar hatırlatayım, hak arama yeri adliyedir kimin haklı olup olmadığına yasalar karar verir. Sen benim sağlık problemlerinden dolayı bunalımda olduğum dönemde fırsatçılık yapıp satın almaya çalıştığın konuyu yaklaşık yarı fiyatına almaya çalıştın ve bunu beceremeyince çark ettin ve paranı geri aldın. Terbiyesizliğin gereği yok herkes haddini bilsin. Senin çocuklarının ağır bir hastalık geçirmeyeceğini umuyorum. Bir önceki yorumumu tekrar oku haddini bil!

 • uğur böceği(30.9.2013 23:51:41)

  Doğru yolda gençlik Kollarında yoğrulmuş çakma chp li Mehtap Mısırlıoglu kazandı 2014 mart seçimlerinde akp chp ye büyük bir fark atacaktır ilgililerin dikkatine

 • GENÇ BOLULU(30.9.2013 23:49:08)

  Genel merkez bu hatadan döner umarım elleriyle BOLU' yu kaybedecekler...

 • Şükrü koyun(30.9.2013 23:19:32)

  Uğur çiloğlu utanmadan çıkmış yorum yapıyon. Sen insanların hakkını nasıl ödeyecen.

 • tuncay/canan(30.9.2013 23:10:49)

  hatırlarsanız kamuran bey. ilk başta demiştim ben seçim olurken fark atar diye mehtap hanımı. nitekim öyle de oldu. yerel seçimlerde kazancak diye de umuyorum . mesela ben chp oy vermem ama mehtap hanım için vericez

 • Uğur Çiloğlu(30.9.2013 21:31:49)

  Sayın DORAPARK EVLERİ medeni cesaretinizden dolayı sizi kutluyorum. Sizin kim olduğunuzu da biliyorum. siz O sunuz. Rakı balık mangalda kül bırakmıyorsunuz. Konuyu kişiselleştirmeyiniz. Sıkıntınız varsa Adliye Hürriyet caddesinde. Devamı halinde Hukuktan yana olacağımı hatırlatırım. Burada bahsi geçen siyasettir aklınızı başınıza toplayın!!!

 • Mert(30.9.2013 21:20:55)

  Bu kadar taraflı davrandıktan sonra artık bu adaya oy vermek; ilçe yönetimi, ilçe başkanı ve milletvekilini ödüllendirip kendimi enayi yerine koymak olacaktır. Onun için bir sosyal demokrat olarak belediye seçimlerinde maalesef partime belediye başkanlığı ve belediye meclisi için oy vermeyeceğim.

 • DORAPARK EVLERİ(30.9.2013 19:41:19)

  uğur çiloğlu asıl rakı balık mangalı bize yarım yamalak satıp kaçtığın evlerin parasıyla nerede ve kimle yediğini biliyoruz, buralarda yorum yapıp akıl vereceğine, gel bizleri bu maduriyetten kurtar eğer bu kadar dürüstsen.

 • S.A(30.9.2013 16:40:14)

  Eğer seçime girenlere vaatlar verilecek bu sonuç elde edildiyse durum dahada vahim.Halk içine indiğinizde zaten Şu an ki belediye başkanı projeleri yarım kalmasın diye muhtemel kuvvet seçilecek. Seçilmese keşke desekde ne yazık ki seçilecek.Yüksel bey'in aday olmadığı bir seçimde oyu boşa atsakta pek bişey olmaz.

 • NE YAZI KKİ;(30.9.2013 15:25:37)

  GENEL MERKEZ HALKIN SEÇİMİ İLE ADAYINI SEÇMELİ.YOKSA BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ŞİMDİDEN AKP NİNDİR.

 • EGO(30.9.2013 15:07:42)

  MAALESEF SAYIN MİLLETVEKİLİ,DANIŞMANI,MERKEZ İLÇE BAŞKANI YÖNETİM, DESTEKLERİYE MEHTAP HANIM KAZANDIRILMIŞTIR.ANCAK HAKSIZLIK SAYIN CEYLAN'A ve ÇINGI'YA CHP LİLERE YAPILMIŞTIR,MERKEZ İLÇE SEÇİMİNİN TEKRARI GERÇEKLEŞMİŞTİR.KİŞİLERİN EGOLARI GERÇEKLEŞMİŞTİR.CHP'YE YAKIŞMAMIŞTIR.NEDEN DİĞER ADAYLARLA ÇALIŞILMADI.SAYIN MİLLETVEKİLİ,DANIŞMANINIZ SİZİN TALİMATLARINIZI ÇOK GÜZEL UYGULADI.MERKEZ İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ NEDEN DİĞER ADAYLARLA ÇALIŞMADINIZ.SEÇİM ESNASINDA SAYIN NAZİK HANIMDA BİLGİLENDİRİLMİŞ KENDİLERİ GÖRMÜŞLERDİR.BU SEÇİMİN ETİK DEĞİLDİR..SİZLERİ TARİH AFFETMEYECEK..ÜÇ ADAYA AYNI EŞİT DAVRANMADINIZ.ÜYELERİN BİLDİĞİ GİBİ BOLU HALKI ÇOK İYİ BİLİYOR.BU ŞARTLARLA HANGİ SEÇİMLERDE BAŞARILI OLACAKSINIZ.NE YAZIKKİ CHP KAYBETMİŞTİR.

 • cem sarisancak(30.9.2013 14:12:58)

  mehtap hanimin secilmesi akp nin ekmegine yag surer sadece vekil ve ilce yonetimi kendi cikarlari yuzunden chpnin kaybetmesine neden olucaklar yazik yerel yonetimleri alma sansimiz kalmadi umarim genel merkez halka kulak verir

 • mehmet erol can(30.9.2013 12:33:12)

  Chp Kendi eliyle belediyeyi gene Alaaddin Beye bırakmıştır kendi kazdığı çukura düşerek Alaaddin beyle Devam :))

 • Yıldıray(30.9.2013 11:42:05)

  Ya ne demokratik seçiminden bahsediyorsun sen. En anti demokratik seçim buydu. Yönetim ve saz arkadaşları 2 yıl önceden kurdukları planı hayata geçirdiler. Göstermelik seçim, direk atama yapmak bence daha etikdi hiç olmazsa öbür adayların emek ve paralarını heba olmazdı

 • Serhat BEŞER(30.9.2013 11:22:58)

  Anlaşılan Mehtap hanımın temayülden böyle güçlü ve farklı bi şekilde çıkması bazılarını telaşa düşürmüş ve titremeye başlamışlar tek kelimeyle helal olsun Mehtap sana .......

 • Bolulu(30.9.2013 11:16:28)

  Dün yapılan temayül yoklamasında tüm yapılan anti demokrartik uygulamalara ve baskılara rağmen aday adayı olarak yarışan sayın Yüksel Ceylan ve Cahit Çıngı'yı tebrik ederim kazanan onlar, kaybeden maalesef chp olmuştur. Bu kadar aşikar bir taraf tutmadan sonra belediye seçimlerinde başkanlıkta mehtaba oy yok. İl genel meclisi ve belediye meclisinde partimize destek var.

 • Bolu'lu(30.9.2013 10:48:23)

  Üyeler bile artık CHP den ümidini kesmiş ve 1/3 oy kullanmaya bile gelmiyor. Bu başta Gn.Başkanlarına ve Tanju Özcan'a tepkidir, güvensizliktir. AKP beni belediye başk. adayı yapsa ben bile seçilebilirim. Halk evlerinin kanunsuz eylemine destek veren Tanju ve CHP, gitsin halk'la kaynaşsın. Onlardaki o tepeden bakma bitmediği sürece CHP nin hayal görmesi bile mümkün değil.

 • Mehmet Öztürk(30.9.2013 09:45:12)

  Bütün yorumları okudum. Genel değerlendirmelere katılıyorum. AKP'de adaylığı hemen hemen kesinleşen Av. Fatih Metin bu sonuçlara içinden kıs kıs gülüyordur. Mehtap hanımla kökten gelen biz partililerin sorunu yok. Ancak kendisi Bolu Belediye Başkanlığı için henüz yeterli biri değil. Önce meclis üyesi olsun en azından. Ve kaldı ki bu sonuçlara göre Mısırlıoğlu aday olacak diye kesin bir şey de yok. Tanju beyin müdahalesi olan bu sonuçlara, Genel Merkez ne kadar itibar edecek onu da göreceğiz. Daha parti merkezinin yaptıracağı anketler söz konusu olacak. Yüksel Ceylan aday olursa kimse şaşırmasın. Kıssadan hisse; Fatih Metin beyefendi... içinden gülüyosun ama daha vakit var. Biraz daha bekle. Son gülen iyi güler ;)

 • Boşver(30.9.2013 08:19:04)

  Mehtap Hn. tanımam.Fakat cesaretine şapka çıkarılır. Halktan kopmasın, halkın onaylamadığı hayaller ve rant peşinde koşmasın yeter. Bu bir bayrak yarışı, görevini tamamlayan gider. Önemli olan güzel şeyler bırakmak. Halkı ezerek, diğer %50 yok sayarak, ben bilirim, ben süperim demekle sadece nefret ve bölünme bırakılır.

 • CHP Lİ(30.9.2013 08:09:05)

  BOLUDA MART AYINDA YAPILACAK YEREL SEÇ,MLERDE BİR DÖNÜM NOKTASI OLACAK. YÜKSEL CEYLAN İLE KAYBEDİLEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU İLE YENİDEN KAZANILACAK. MEHTEP ÖZCAN MISIROĞLUNUN SEÇİMİ KAZANACAĞINDAN VE ÇOK BAŞARILI BİR BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞINDAN EMİNİM. YOLU AÇIK OLSUN.

 • CHP KAYBETTİ(30.9.2013 06:36:34)

  kazanan tanju özcan oldu mehtap gölge başkan,AKP rahat rahat alır

 • Ugur S(30.9.2013 02:41:16)

  33 yasinda hayat tecrübesi, mimarlik egitimi ile yönetici tecrübesi olmayan bir Aday kac oy alabilir acaba? Bolu rahat edemicek mi acaba. A.Yilmaz sevincten havalara ucmustur. Al birini vur ötekine....Bizde köyümüze geri dönelim

 • birisi(30.9.2013 02:33:43)

    Mehtap hanıma adaylığı hayırlı olsun.Tanju Özcan milletvekilliğini Mehtap hanım sayesinde aldı.Bunu kimse inkar edemez.Tanju beyde diyet borcunu ödedi Mehtap hanıma.Yalnız CHP'nin Tanju Özcan Milletvekilliğinde Bolu'muz'un CHP'den başkan,genel seçimlerdede Milletvekili çıkarması hayalperestlik olacak.Varsın olsun be Mehtap hanım Mart 2014 seçimlerine kadar belediye başkan adayı olarak başkanlığın hayali dahi güzel gelecektir size ve Tanju beye.Sizler hernekadar Alaaddin başkanın çalışmalarına köstek olsanızda eleştirsenizde AK Partili olsun olmasın çok kişiden başka partilere mensup olamalarına rağmen Alaaddin başkana takdirlerini ve oyunu ona vereceklerini biliyorum,sizin bilmenize gerek yok.Sizde sadece kendi partililerinizle anket yap.

 • Caner....(30.9.2013 00:48:33)

  Başarılar Mehtap hanım inşallah Belediye başkanlığı Cumhuriyet Halk Partisinin bu dönem. Ama büyük bir tehlike MHP AKP ittifakı olabilir baksanıza akp li biri il başkanı öneriyor MHP kuvetli bir aday çıkarmazsa işimiz çok zor.Yapmayın MHP li kardeşler kurtulalım şu AKP den ya siz alın yada biz...

 • Adem KOŞUN(30.9.2013 00:42:53)

  Haydi MHP iyi bir adayla seçime gir bu dönem MHP için bir fırsat CHP den Mehtap MISIRLIOĞLU AKP den Abdullah UZUN olursa MHP alır seçimi.Fakat okuduğum bir habere göre MHP nin eski başkanları yani sözde ağır topları genel merkezlerine kendileri girememiş bir AKP linin peşine takılıp gitmişler ittifat kokusu geliyor satmayın partinizi bırakın siz bu partide hiç bir ağırlığı olmayan kişilersiniz ki bir AKP linin arkasına sığınmışsınız bırakın MHP bu fırsatı değerlendirsin. Sizde yine eskisi gibi kapı önü muhalefetinizi yapın. Başka ne yapabilirsiniz ki???

 • Hakan K.(29.9.2013 23:24:32)

  Bolumuz için hayırlı olmasını diliyoruz..

 • sedat(29.9.2013 23:19:11)

  HAYIRLI OLSUN MEHTAP HANIM..BOLUYA Bİ KADIN ELİ DEĞMESİ GEREKİYODU  ODA OLACAK İNŞ.DAHA ÖNCE KİMSE OY VERMEZ ALAMAZ DİYENLER ADAY ADAYLIĞINDA KALIR DİYENLERE KAPAK OLSUN..

 • qwerty(29.9.2013 23:16:55)

  seçimden önce tanju özcanın mehtapa oy verirseniz çocuklarınızı işe alacaz demesi çok yanlış okadar kişiyi nereye sokacaksın bırakın yalan vaatlerde bulunmayı boluda chp dönemi bitmiştir.Senin oy istediğin aday boluda esnafın ekmeğiyle oynayan kişi bütün bolu halkı bunu bilsin. esnaf arkadaş iş yerinin mehtabın yüxünden 3 yıldan beri acamıyor ve bu işyerinin  projelerini mehtabın şirketi alfa mimarlık çizdi ve bu olayı bolu millet vekili tanju özcan bile bile ört  bas ediyor. Belediye başkanlığında halktan ne yüzle oy isteyeceksin

 • eskichpli(29.9.2013 22:46:38)

  tebrikler chp uyeleri kendi elimizle belediyeyi akp ye teslim ettik  cok tebrik ediyorum gereksiz bir adayi secmek icin uyelere para dagitan vekili meclisde bos bos durmamis basbakanin nasil halki kandirdigini oy aldigini cok iyi gozllemis aynisini yapiyor vekilin idolu belli oldu

 • Boşver(29.9.2013 22:34:37)

  CHP demokratik bir şekilde seçim yaptı. AKP veya MHP bunu başaramaz, Merkez ne derse o olur. Tek adam demokrasisi onların ki. Hayırlı olsun. İşallah Boluya mütaahit değil, mimar gözüyle bakar. Sol-Sağ ayrımı yapmadan, empati yaparak Cumhuriyetin birleştirici hamuru olur. Şımarık AKP yede BOLU bir Ders olur.

 • ali(29.9.2013 21:38:49)

  CHP kendi içinde bile böyle çelişme yapıyorsa belediye başkanlığı başka bahara kalır. AKP ile tekrar.

 • Murat(29.9.2013 21:20:40)

  Belediye Başkanlığı Yüksel Ceylana yakışır. CHP yanlış yapma...

 • Nato kafa nato mermer(29.9.2013 20:37:11)

  Chp tarihi hatalarından birisini yaptı. Çok rahat kazanabileceği bir seçimi kendi elleriyle Akpye verdi. Eski sağcı oldu yeni solcu. Genel Merkez bu hatadan döner umarım. Bu kadar zayıf adayla seçime gidilmez. Kendi seçmeninden bile oy alamayacak. Çok yazık...

 • Uğur Çiloğlu(29.9.2013 20:29:53)

  Sait arkadaşıma katılıyorum, CHP nin yaş ortalaması çok yüksek. Mehtap a başarılar. En azından rakı balık mangalcılara ders verdi.

 • ali var(29.9.2013 20:25:38)

  Kendilerini ileri demokrat sayan partiler ve partililer.Eleştiriyi boşverinde CHP gibi ön seçimle adayınızı belirleyin haydi hodri meydan. sizde ön seçim yapın da demokrat olduğunuzu gösterin. Yoksa siz odunu aday göstersem seçerler  diyen zihniyettenmisiniz.

 • hasan(29.9.2013 20:21:15)

  "Bolu halkını" 1000 sene daha Alaaddin Yılmaz ya da benzeri yönetirse belki gözleri/zihinleri açılır. İslam dininin özünü anlamayanlar hep aynı tuzağa düşerler. İslam anlaşılmadıkça aynı kişiler oy alır. Bolu niye böyle demeye devam ederler...

 • sedat(29.9.2013 20:17:18)

  alahattin başkana hayirli olsun simdiden bir donem daha yilmazin kendi elinizle baskanligi verdiniz helal olsun valla

 • sait saygı (29.9.2013 20:12:02)

  Bence  beklenen oldu.   CHP herzamanki oyundan  daha  fazla oy alacaktır. Mehtap  kardeşimize başarılar diliyorum.  Artık  genç  arkadaşların  önü açılmalı. Ben  BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI  hayırlı  olsun diyorum.  SAYGILARIMLA .

 • ali(29.9.2013 19:54:00)

  iyi oldu mehtap hanımın seçildiği bu akpnin işine gelecek demketir alaatın başkan durmak yok yola devam

 • Gelecek Seçim Sonuçları(29.9.2013 19:43:16)

  2014 Mart ayı yerel genel seçim sonuçlarını tahmin etmek çok kolay... 1- AKP %47..... 2- CHP  %23..........3- MHP %8..............4- Diğerleri..... Bu rakamlar ile gerçek sonuçlar arasında çok az bir fark olabilir... Görünen köy kılavuz istemez... Ancak yine de hayalperestlik güzel şey...

 • Duygusal(29.9.2013 19:18:21)

  Mehtap hanimin yanina cok iyi avukat ve iktisatci almasi lazim bence. Zira akp belediyeyi kaybedince asli astari olmayan konularda sallayacaktir ve de belediyeye maddi olarak cok sikinti vermek isteyecektir

 • Belediyeci(29.9.2013 19:14:27)

  Alattin yilmaz yaptiysa bu isi herkes yapar. Ozellikle genc ve mimar biri hayli hayli yapar

 • S.A(29.9.2013 19:04:10)

  Bir dönem daha AKP'ye kesinlikle hayırlı olsun. Alaadin YILMAZ kesinlikle kazanır.Çok enteresan bir hata yaptı sanki CHP.Yüksel CEYLAN halk tarafından anketlerde 1.geliyordu.Lakin CHP delegeleri halkın sesini dinlememişler sanırım.Yinede hayırlısı olsun.

 • BOLULU(29.9.2013 18:53:18)

  Koskaca chp demokrat partili bir adaya kaldıysa vay haline.

 • ali dem(29.9.2013 18:18:28)

  Mehtapa oy yok.

 • Teşekkür(29.9.2013 18:17:04)

  Bir dönem daha AKP ye hayır olsun.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.