bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Yılın en sert kar yağışı kapıda !

  • Yılın en sert kar yağışı kapıda !

      Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Cuma ve Cumartesi günü başka Bolu olmak üzere bir çok il kar yağışının etkisini altına girecek. Yetkililer Balkanlar'dan gelen yağışın yılın en sert kar yağışı olacağı ifade ettiler.

     CUMA GÜNÜ KAR YAĞIŞI YOĞUN OLACAK İLLER

     Meteorolojinin sitesinde yayınladığı uyarıya göre, cuma günü kar yağışının yoğun olacağı iller şunlar, Bolu, İstanbul, Tekirdağ, Kırıkkale, Edirne, Çanakkale, Balıkesir Kocaeli, Yalova ve Bursa. Bilecik ve Sakarya illerinde de kar yağışı görülecek.

     CUMARTESİ KAR YAĞIŞININ KUVVETLİ OLACAĞI İLLER

    Hafta sonu kar yağışı etki alanını genişleterek iç anadoluyu vuracak. Ankara başta olmak üzere bir çok ilde kuvvetli kar yağışı ile hayat duracak. Meteorolojinin sitesinden verdiği tahmine göre 6 Ocak cumartesi günü Marmara bölgesindeki illere ilaveten kar yağışının kuvvetli olacağı iller şunlar, Bolu, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Konya, Afyonkarahisar, Karaman, Isparta, Burdur, Uşak, Zonguldak, Bolu Düzce, Karabük ve Bartın. İç Anadolu bölgesindeki Kayseri, Nevşehir, Sivas ve Kırşehir illerinde de kar yağışı etkili olacak.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.