bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 6 Ocak Cuma )

  • Vefat edenler (Bugün 6 Ocak Cuma )

      Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…”
 
 
     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1-Gerede İlçesi Demirciler Mahallesinden, İsmail Mutlusoy'un abisi, İsmail Uğur'un eniştesi, Siyami ve Selami Keskintepe'nin eniştesi; Abdulkadir MUTLUSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- İsmail, Mehmet KARAGÖZ, Hatice, Ayşe SAYAK  ve Muhsine AKTAŞ'ın anneleri, Mustafa, Ahmet SAYAK ve İsmail AKTAŞ'ın kayınvalidesi; İsmet KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün Mudurnu Taşkesti Ilıca Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Kültür Mahallesi sakinlerinden, Büyükcamii esnaflarından, yorgancı, Mehmet ve Merhume Vahide BULUT'un oğlu, Fatma BULUT'un eşi, Sümeyye BULUT ÇİLESİZ, Seren BULUT, Saliha BULUT'un babaları, Mehmet ve Bahriye ÇETİN'in damadı, Boluspor'dan emekli; Yaşar BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün kültür mahallesi Fatih camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Kıbrıscık ilçesi Belen Köyü sakinlerinden, Merhum Mehmet ve Merhume Duriye AKÇA'nın oğlu, Fadime AKÇA'nın eşi, Nezaket, İsmail ve Huriye AKÇA'nın babası, Merhum Mustafa Huma ve Fadime AKÇA'nın abisi, Bolu Çimento'dan emekli; Ali AKÇA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Semerkant Mahallesi Akmanlar Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5-Sağlık mahallesi sakinlerinden, Hakkı BİLEN'in eşi, Hacer SAYKILI, Mustafa ve (Merhum) Celal BİLEN'in teyzesi, Rabia BİLEN'in kayınvalidesi, Mehmet, Zafer, Arzu ve Şerife BİLEN'in babaanneleri; Hikmet BİLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Hamzabey Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Muhsin YAŞAR(7.1.2017 18:37:05)

    Bütün ahirete göçenlerimize Allah'tan rahmet,kederli ailelerine başsağlığı dilerim.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.