bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

             TEŞEKKÜR EDİYORUZ

         Ağda Camii'nin 18 aylık onarımı süresince Hisar Tepesi çıkışındaki mevcut işyerini kiraya vermeyip ibadet yapmamızı sağlayan; 

        Sn. Salim KARTAL'a,
        Geçici ibadethanenin elektrik aboneliğine yardımcı olan Sedaş yetkilileri ile tesisatını yapan elektrik firması yetkililerine,
        23.12.2016 tarihinde yeniden ibadete başladığımız Ağda Camii'nin; Minber- Kürsü- Halı- Ses ve Kamera sistemleri- Doğalgaz aboneliği ile muhtelif malzeme ihtiyaçlarının temininde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Hayırsever Esnaflarımız ve Vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 

       Ağda Camii Görevlileri                             Cami cemaati adına
Muharrem AYDIN- Ahmet YILDIRIM         İsmail HOTAKOĞLU 


Önlemler artırıldı

  • Önlemler artırıldı

       Peş peşe gelen terör saldırıları sonrasında Bolu’da devlet kurumları ve kritik öneme sahip bölgelerde güvenlik önlemleri üst seviyeye çıkartıldı.

     İzmir adliyesinin önünde yaşanan terör saldırısı sonrasında Bolu Valiliği ve adliye çevresinde Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından üst düzey önlemler alındı. Polis ekipleri şüpheli görülen şahısları kimlik kontrolünden geçiriyor. Bolu Valiliği önünde TOMA ve çok sayıda polis ekibi hazır bekletiliyor.

     Şüpheli gördüklerinizi 155 polis imdat telefonuna bildirin

     Yaşanan terör olaylarının ardından vatandaşların devletin güvenlik birimlerine yardımcı olmaları gerekiyor. Yetkililer, mahallenizde sokağınızda şüpheli tavırlar içinde gördüğünüz kişilerin 155 polis imdat telefonuna bildirilmesini istiyor.

     Komando Tugayı etrafında da sıkı güvenlik

     Bolu 2. Komando Tugayı çevresinde Polis Özel Harekat ekipleri tarafından sıkı güvenlik önlemleri alındı. D-100 karayolunda polis ve jandarma ekipleri kontrollerini sıklaştırdı.  

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.