bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kar bu kez tam geldi

  • Kar bu kez tam geldi
  • Kar bu kez tam geldi
  • Kar bu kez tam geldi

       Bolu gece saatlerinden itibaren yoğun kar yağışının etkisi altına girdi. Kent merkezi ve il genelinde kar yağışı etkisini her geçen saat arttırıyor. Bolu Dağı’nda ulaşım felç. Kar yağışı 3 dün daha etkili olacak.

      Türkiye’nin bir çok bölgesine etkisi altına alan kar yağışı Bolu’da gece saatlerinden itibaren etkili oldu. Yılın en sert kar yağışıyla mücadele eden Bolu’da kent geneli beyaza büründü. Tipi şeklinde devam eden yağışın 3 gün devam edeceği ifade edildi. Kent merkezinde Bolu Belediyesi ekipleri tuzlama ve kürüme çalışması yapıyor.

      BOLU DAĞI’NDA ULAŞIM FELÇ

      İstanbul Anlara karayolunun Bolu Dağı kesiminde gece saatlerinde başlayan kar yağışı sonrasında ulaşım felç olurken, D-100 karayolundan Düzce istikametine zincirsiz TIR’ların geçişine izin verilmiyor. Edinilen bilgiye göre, Bolu Dağı’nın TEM otoyolu ve D-100 karayolu mevkilerinde kar yağışı sonrasında kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı. Yılın en sert kar yağışına teslim olan Bolu Dağı’nda sürücüler zor anlar yaşarken, karayolları ekipleri alarma geçirildi. D-100 karayolunun Seymenler ve Karanlıkdere mevkilerinde çok sayıda araç yolda kaldı.

     ZİNCİRSİZ TIR’LARIN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMİYOR

     Polis ekipleri Bolu Dağı’nın D-100 karayolu Elmalık mevkinden Düzce istikametine giden TIR’ların zincirsiz geçişlerine izin vermiyor. Ekipleri ayrıca sürücüleri yoğun kar yağışına kar yağışına karşı uyarıyor.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.