bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu'da 80 kişi vatandaşlıktan çıkarılacak

 • Bolu'da 80 kişi vatandaşlıktan çıkarılacak

      Yeni yayımlanan KHK’larda yurtdışına kaçan örgüt mensuplarıyla ilgili madde dikkat çekti. Buna göre, ‘yurda dön’ çağrısına uymayanlar vatandaşlıktan çıkarılacaklar. Bolu’da FETÖ soruşturması kapsamında haklarında yakalama kararı bulunan 80 kişi yurda dönmedikleri takdirde vatandaşlıktan atılacak.

      Bolu’da FETÖ’nün önde gelen isimlerinden olan yurtdışına kaçtığı tespit edilen ve haklarında yakalama kararı çıkartılan işadamları Adnan Daylan, Ömer Baday, İsmail Çolak, Cuma Kartal, İl Özel İdare eski Genel Sekreteri Oktay Güneş, AİBÜ eski Rektör Yardımcısı Kenan Gümüştekin, bir dönem AİBÜ Tıp Fakültesi’nde görevli FETÖ’nün lideri Fethullah Gülen'in kalp doktoru Prof. Dr. Mehmet Yazıcı'nda aralarında bulunduğu toplam 80 kişi yurda dönmedikleri takdirde vatandaşlıktan çıkartılacak. 

YORUMLAR Toplam yorum: 7
 • Mahmut(9.1.2017 10:14:03)

  Mehmet yazıcı ve kenan gümüştekin ile omuz omuza çalışan, Diş hekimliğinin üst yönetimini seçen ve her şeye göz yuman, Ömer baday, Adnan Daylan ve 20 küsur kişiye tek seferlik pasaport çıkarıp yurt dışı proje altında gezmelere götürenlerde yargılanmalı ve hatta bütün yurt dışı projeler incelenmeli ve yabancı dil şartı nasıl ekarte edildiği belirlenmeli. Bunlar incelenmez ise bazı saftirikler bu fetoşu övmeye ve algı operasyonu yapmaya devam ederler.

 • dede(9.1.2017 09:09:32)

  asıl zibidi sensin ln değişik.haksızlığa uğramışlar da bilmem nede.bizim uğradığımız en büyük haksızlık sizin gibi şerefe şahsiyet yoksunu fettuşilerle aynı havayı solumak zorunda kalmamızdır.sittirirn gidin alayınız hangi cehenneme gidecekseniz.onursuz şahsiyetsiz haçlı metresleri

 • Goca bolulu(8.1.2017 19:54:20)

  Adamın birine diye yazan ve hakaretler eden fetcu şahıs,senin gibilerin de vatandaşlıktan atılması gerekiyo, hala fetocu gevşekleri öven yazılar yazacak kadar şeref yoksunusun.ne tiksinç karakterlersiniz,hala göz torbaları şişik ağlangaç hainin propagandasını yapıyosun,emniyetten bi tane cengaver yokmu bu herifi alsın,yeterse yeter

 • Adamın Biri'ne(8.1.2017 12:58:29)

  Adamın biri mahlaslı zibidiye mesajımdır. Sanki sen mutluluk huzur ve güven içinde bir hayat sürüyorsun da böyle haksızlığa uğrayıp dışarı çıkanlara laf çakmaya çalışıyorsun. Bak ben senin ruh halini analiz edivereyim senin için. Derdin nedir biliyor musun o düşmüş olduğun çukurdan çıkamamak onlar gibi gidip güvenli ortamda yaşayamamak, korku içinde yaşamak onlar gibi rahata erememek sana koymuş. Öyle koymuş ki kıskanıyorsun onları o dışarı çıkıp rahat yaşayanları. Belli ki bir fırsat bulsan, mesela yurtdışında yaşamak çalışmak gibi eminim ilk kaçacak olan sensin. Vizesiz Avrupa'ya en çok sevinenler senin gibi iki yüzlü zibidiler. Vizesiz gidebileceğini anlasan 2 dakika durmazsın orda. Anında hem de yaya gidersin bırak uçağı felan.

 • Goca bolulu(8.1.2017 12:11:31)

  Adamın biri ne katılıyorum, sabredelim kardeşim, SİYASİLERE SIRA GELDİĞİNDE HEP BERABER GÖRECEZ,sen onlar rahatmı sanıyosun,Tayyip canlarına okuyacak bunun bilincinde samimiyetsiz herifler.Sabırla sıranın siyasi ayağına gelmesini bekliyoruz.

 • Cemal(8.1.2017 11:40:36)

  Bunların kaç tanesi Bolu'lu?

 • Adamın biri(8.1.2017 10:34:28)

  Bu adamlar neden dönsünler ki. her türlü pisliği yapıp paraları alıp kaçtılar.operasyonlar siyasilere de yapılmalı..isim vermeyelim bütün bolu biliyor

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.