bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

             TEŞEKKÜR EDİYORUZ

         Ağda Camii'nin 18 aylık onarımı süresince Hisar Tepesi çıkışındaki mevcut işyerini kiraya vermeyip ibadet yapmamızı sağlayan; 

        Sn. Salim KARTAL'a,
        Geçici ibadethanenin elektrik aboneliğine yardımcı olan Sedaş yetkilileri ile tesisatını yapan elektrik firması yetkililerine,
        23.12.2016 tarihinde yeniden ibadete başladığımız Ağda Camii'nin; Minber- Kürsü- Halı- Ses ve Kamera sistemleri- Doğalgaz aboneliği ile muhtelif malzeme ihtiyaçlarının temininde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Hayırsever Esnaflarımız ve Vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 

       Ağda Camii Görevlileri                             Cami cemaati adına
Muharrem AYDIN- Ahmet YILDIRIM         İsmail HOTAKOĞLU 


Vefat edenler (Bugün 10 Ocak Salı )

  • Vefat edenler (Bugün 10 Ocak Salı )

    Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

         1-Çukurören Köyü halkından, Şeref Yerlikaya'nın eşi, Mustafa, Metin, merhum İhsan Yerlikaya, ve Müzeyyen Öztürk'ün babaları, Çukurören Köyü eski muhtarı; Mahmut YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çukurören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          2-Karaçayır Mahallesi sakinlerinden, İsmil Kilitçi'nin eşi, Cemile ve Murat Kilitçi'nin annesi, Eralp Demirer'in anneannesi; Saniye KİLİTÇİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karaköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3-Gerede İlçesi Kösreli Köyünden, Hüseyin Şimşek'in eşi, Durali Şimşek ve Remzi Şimşek'in annesi, Hüseyin Şimşek ve Bekir Şimşek'in babaanneleri; Durkadın ŞİMŞEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Kösreli Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

     4-Gerede İlçesi Yağdaş Köyünden, İbrahim, Abdulkadir, Kasım ve Abdulbaki Murat'ın babaları, Hüseyin Murat'ın abisi , Bahattin ve Mustafa Murat'ın amcaları; Hasan MURAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Yeşil Çele halkından, Rfaet Şen'in eşi, İsmail ve Ayşe Şen'in yengesi Yukarısoku Mahallesi esnaflarından Nazım Eryaman'ın ablası; Sabriye ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Mudurnu Örencik Köyü halkından, Huriye Demir'in eşi, Bahattin ve Bedrettin'in babaları; Şerafettin DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

      Cenazesi bugün Mudurnu Örencik Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

 

 

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.