bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

15 yaşındaki kıza cinsel istismara 15 yıl isteniyor

  • 15 yaşındaki kıza cinsel istismara 15 yıl isteniyor

      Bolu'da sosyal medya hesabı üzerinden tanıştığı 15 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulundukları iddia edilen şahıs ile arkadaşı, 15 yıl hapis cezasıyla yargılanıyor. 

    İddiaya göre, Bolu'da Facebook üzerinden tanıştığı Z.A. isimli genç kızı arkadaşının evine çağıran F.C., arkadaşı E.Y. ile birlikte genç kıza cinsel istismarda bulundu. Genç kızın şikayeti üzerine Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde "çocuğun cinsel istismarı" suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan tutuksuz sanıklardan F.C. duruşmada hazır bulunurken, E.Y. duruşmaya katılmadı.

     “BANA İFTİRA ATILIYOR”

      Duruşmada kendisine iftira atıldığını ve suçlamayı kabul etmediğini söyleyen F.C., "Bana tanımadığım bir numaradan Z.A.'nın çıplak fotoğrafları gönderildi. Ben de bu yüzden Z.A. ile ilişkimi bitirdim. Daha önce başkaları ile ilişkisi olmuş. Z.A.'nın ailesine bunların söylememden korktuğu için bana iftira atıyor" dedi.

     “BANA KONUŞACAĞINI SÖYLEMİŞTİ”

      Kendisine daha önce 4 kişinin tecavüz ettiğini iddia eden Z.A., mahkeme başkanının "Madem başından böyle şeyler geçti, F.C.'nin evine neden gittin?" sorusu üzerine, "Bana sadece konuşacağımızı söyledi. Başıma böyle bir şey geleceğini düşünmedim" şeklinde cevap verdi.

     Diğer sanık ve tanıkların dinlenmesi için mahkeme heyeti duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.