bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Buz gibi havada suya gömülmek de vardı

  • Buz gibi havada suya gömülmek de vardı

        Kanal yolunda seyreden bir sürücü karlı ve buzlu zeminde bir anda direksiyon hakimiyetine kaybedince az kalsın kanala uçuyordu. Sürücüyü kanala düşmekten son anda kanal kenarında bulunan bir ağaç kurtardı. Araç ağaca çarparak durdu.
          Kaza saat 10.30 sıralarında Sarıcılar yolu üzeri kanal boyunda meydana geldi. 14 EU 572 plakalı aracın sürücüsü Ömer Bulut, karlı ve buzlu yolda bir anda direksiyon hakimiyetini kaybetti. Araç, kanala uçmak üzereyken bir ağaca çarparak durdu.

        Kanal kenarında bulunan bir ağaç sayesinde olası bir faciadan dönen sürücü Bulut, kazadan hafif yaralı olarak kurtarılarak 112 sağlık ekipleri tarafından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne kaldırıldı. Trafik ekipleri yolun çok karlı ve buzlu olması nedeniyle bölgede tuzlama çalışmasının yapılması için gerekli çalışmaları başlattı.
 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Hakkı Bulut(15.2.2017 13:31:28)

    EE artık ağaç kesmeyi bırakırız umarım bu kardeşe de geçmiş olsun hayatı boyunca ağaç dikmeyi görev bilsin

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.