bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Yaşlı kadına tecavüz edip öldürmüş !

 • Yaşlı kadına tecavüz edip öldürmüş !
 • Yaşlı kadına tecavüz edip öldürmüş !
 • Yaşlı kadına tecavüz edip öldürmüş !

        Bolu’da, uyuşturucu madde kullandığı belirtilen 18 yaşındaki Mesut Ç. isimli genç, iddiaya göre komşusu 83 yaşındaki Hatice Uzunoğlu’na tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdü.
        Olay, 5 Şubat 2016 yılında gerçekleşti. Alpağut Mahallesi’nde yaşayan 18 yaşındaki Mesut Ç. aynı mahallede yaşayan komşuları Hatice Uzunuoğlu’nun evine gitti. Yaşlı kadını etkisiz hale getirerek tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdü. İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği polisleri tarafından yapılan çalışma sonrasında Mesut Ç. yakalanarak gözaltına alındı. Emniyette işlemleri tamamlanan Mesut Ç., ‘nitelikli kasten öldürme’, ‘cinsel saldırı’ ve ‘konut dokunulmazlığını ihlal etme’ suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. 
       Yaşlı kadını kızı buldu 
       Cinsel saldırıya uğradıktan sonra öldürülen yaşlı kadını kızı Ş.M. kanepenin üzerinde yatar vaziyette buldu. Savcılıkta verdiği ifadede, annesine seslendiğini fakat cevap alamayınca sağlık ekipleri ve polisi aradığını belirten Ş.M., “Annem beni hep evde kapıda karşılardı. Evin içine girdim, anne diye seslendim ama tepki vermedi. Hemen mutfağa gidip, su alıp getirdim. Bu sırada dilinin boğazına doğru gitmiş olduğunu fark ettim, yüzünü iki elimle tuttuğum sırada ağzının kenarından süt şeklinde bir sıvı geldi” dedi.
       “Yaşlı kadını 65’li yaşlarda biliyordum”
       İfadesinde, olay günü uyuşturucu madde kullandığını belirten 18 yaşındaki Mesut Ç., “Hatice Uzunuoğlu’nun elinde bir kova ile evlerin arasındaki yerde tahtaları kırıp kovaya doldurduğunu gördüm ve bunun üzerine yanına gidip yardım teklif ettim. Kovayı alarak evin içine girdikten sonra Hatice Uzunoğlu’nun ‘otur’ demesi üzerine kanepeye oturdum. Hatice Uzunoğlu da yanıma oturunca uyuşturucunun etkisiyle öptüm ve sonra cinsel ilişkiye girdik. Bana ‘torunum gelecek’ deyince üzerimi giyinip evime gittim. Bir süre sonra ambulanslar geldiğini görünce Hatice Uzunoğlu’nun evine ben de gittim. Sağlık ekipleri müdahalede bulunuyordu. Ben onu 65’li yaşlarda biliyordum, uyuşturucu madde kullanmasaydım ilişkiye girmezdim” dediği öğrenildi. 
        “Nasıl öldü bilmiyorum” 
         Hatice Uzunoğlu’nun tırnaklarının arasından kendisinin DNA örneklerinin çıktığının söylenmesi üzerine Mesut Ç., “Hatice Uzunoğlu’nun nasıl öldüğünü bilmiyorum, boynuna herhangi bir baskı yapmadım. İlişki sırasında aramızda herhangi bir boğuşma veya mücadele olmadı. Birbirimize dokunduğumuz sırada doku örneklerim tırnaklarında kalmış olabilir” şeklinde konuştu.
       İlk duruşma bugün 
       Nitelikli kasten öldürme’, ‘cinsel saldırı’ ve ‘konut dokunulmazlığını ihlal etme’ suçlamasıyla çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandıktan sonra Bolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan 18 yaşındaki Mesut Ç. bugün Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde ilk kez hakim karşısına çıkarıldı.  

YORUMLAR Toplam yorum: 9
 • Fetoş keramet çiye gelsin(18.2.2017 17:06:18)

  Nasıl tüm herşeyi kabul ediyosun da fetoşun pkk işbirliğini yanındamıydın diye örtpas etmeye yırtınıyon,evet ben zombiyim,kafamı kuma boka sokuyom,kendimi garantiye alıyom,öyleyim böyleyim.  AMMA VELAKİN SEN GİBİ  VATAN HAİNİ FETOŞ DEĞİLİM. İdama tabiki seviniyorum,bu teyzenin benzeri bir yakınına tecavüz etseler sen serbest kalmasınımı istersin? Şeref yoksunu satılmış pensilvanyacılar zaten bir gram adam olaydınız davanızda başarılı olurdunuz.siz nasıl bir ırk sanız bukadar kırma ve bozukluk dünya üzerinde hiçbir toplumda görülmemiş, vatanını satan HERŞEYİNİ SATAR,idamada karşı çıkar,neden? g.t korkusundan tabiki. Korkma evlat acımayacak,kendi elinizle oylayıp kendi sonunuzu getireceniz.nediyor REİS,İDAMI ONAYLAMAK BOYUN BORCUM diyor!!!

 • Keramet Safsatası(18.2.2017 09:11:44)

  Kalkmış diyor ki ben akepeli değilim. Sözde kendini garantiye alıyor. kimse sana akepeli ol cehepeli mehepeli ol demiyor. insan ol ulan insan. müfteri olma yalancı sahtekar olma ama müfterinin daniskasısın sen. sanki cemaaet pekakayla işbirliği yaparken yanlarındaydın da. Ulan dallama akepelisin veya değilsin. Ama dallamasın. Çünkü öyle birşey olmadığını sen de senin gibiler de eşşekler gibi biliyorsunuz ama gerçeklere gözünüzü kapayıp bokun içine deve kuşları gibi kafanızı sokmakla meşhursunuz.

 • Keramet (18.2.2017 09:03:52)

  Evet görün işte insanımızın ne kadar yabanileştiğini. Tecavüzcü mü dersin idam'ı duyunca ohh miss diye sevinen yabani domuz mu dersin zombi mi dersin... Hepsinden var. memleketin geleceği çok parlak ümitle doldum.

 • Keramet kılda olsa ya(17.2.2017 22:04:21)

  Birincisi kazma oğlu kazma sen ve sülalendir,akp yi sevmeyebilir hükümetin politikalarınıda yanlış bulabilirsin,fetoş soysuz sen ve maklubeci açların yüzünden onbinlerce şehit verdik,pkk ile işbirliği yaptınız ocaklara ateş düşürdünüz,şimdi çıkıp hükümete b.k atıyosun,ben akp li değilim ama sen gibi soyu ırkı kanı da bozuk hiç değilim,keşke birebir görüşme şansımız olsada sana bu yazdıklarını yedirsem.içerdeki ve dışardaki soysuz hainler sırf istikrar ve güç den çekindikleri için şimdide şehit demogojisi yapıyolar,lan pkk kaç senedir var andavallı ırksız. Hayırdır artık toplanıp maklube yiyemeyince açlıktan saldırma moduna girdiniz.hocanız usa da siz burda ağlayın kancıklar.yakındır,referandum sonrası göreceniz, idam da gelecek ohh misss

 • Keramet Kılda Olsa(17.2.2017 09:55:17)

  Ulan Vatansever Hain'e diye yazan kazma. Ülkede hergün şehit veriyoruz. Teror saldırıları bile rutinleşti her ay onlarca kurban veriyoruz. Kalkmış utanmadan diyorsun ki 'Hergün 85yaşında insana tecavüz eden mahluk haberi mi var' ulan kazma ulan şebelek adam ol adam. Madem öyle hergün gelen şehit haberlerini naapacaz? Hergün var o haberlerden. Hergün gelmeyen haber senin için münferid oluyor anladık peki hergün gelen kötü habere ne demeli lan kazma oglu kazmaaa!!!! Buna binaen de bi yorum yapsana ülkenin nereye gittiğini felan anlatsana? Süper güç olduğumuzu felan söylesene?  Bu münferid olaydan da hergün gelen sehıt haberlerınden de devlet sorumludur bu devletin doğasıdır. Devletsen devletliğini bileceksin sorumluluk alıp adam olcaksın

 • Allah Sizi Islah etsin(17.2.2017 09:24:50)

  Edep ya  sırf hükümeti eleştirmek adına yaptığınız bu rezil haberde yaşlı kadının fotoğrafını adını sanını yayınlayın ama bu pisliği korumak adına fotoğrafınıda kimlik bilgilerini yayınlamayın.Allah sizide ıslah etsin

 • Vatansever haine(16.2.2017 22:32:20)

  Her bireysel pislikte mevcut hükümete b.k atan zihniyet Allah sizi kahretsin, mevcut yönetimle bu kokain çekip pislik yapan soysuzun, yada bu ülkenin haliyle bağdaştırmakta neyin nesi, senin anan bacın dışarda rahat dolaşmıyomu? Hergün 85yaşında insana tecavüz eden mahluk haberimi var, insanın olduğu heryerde herşey olabilir ama sen gibi pis zihniyetliler hemen belden aşa vurup hükümete b.k atarsınız.akp ile alakası olmayan biri olarak o yorumu burup burup kullanman için sana iade ediyorum, bilinç altını kontrol ettir sendede bi haltlar var

 • AkÜlkücü(16.2.2017 19:58:54)

  Vatansever denilen hain Ülkeni karalamak hoşunamı gidiyor? Baktığın Güvenilir 163 ülke arasında Türkiye, Filistin ile aynı noktaya koyulmuş ne kadar gerçekci geliyor ? Biz inönü sayesinde Uçak satmıyoruz Chp sayesinde arabalar satmıyoruz Kahrolsunlar ülkemizdeki fabrikaları kapatarak ekonomimize büyük darbeler vurdular. Bir Turizm gelirlerimiz var onuda senin gibi hainlerin ve batılı hainlerin çalışmaları ile bitirmeye çalışıyorlar. Tecavüz oranına gelecek olursak Dünya tecavüz oranına göre Türkiye'nin oranı düşük seviyede o çok beğendiğin avrupa ülkelerinin reşit olma yaşları 13'den başlıyor. Başkan Trump'un incile el basarak yemin etmesi zorunuza gitmiyorda bizim ülkemizde olanlar neden zorunuza gidiyor.
  Allah sizi Islah etsin.

 • Vatansever(16.2.2017 13:11:26)

  Güvenilir 163 içinde sondan 20.yiz .. 15 yıldır adaletli bir parti yönetiyor bu ülkeyi . daha jetonunuz düşmedi mi be  bunlar dini adet edip Türklüğü Müslümanlığı bitiriyorlar Allah korkusu olmadan ülkeyi hortumladılar en son tulumbada su bitti dediler. tecavüz olayları %400-500 leri geçmiş . hedefleri 100 yıl içinde cumhuriyeti bitirmek .. osmanlının son parçalanmış haline getirmek.  yazıklar olsun...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.