bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Önce tecavüz sonra cinayet !

 • Önce tecavüz sonra cinayet !
 • Önce tecavüz sonra cinayet !

       1 yıl önce evinde ölü bulunan 83 yaşındaki Hatice Uzunoğlu'nun, cinsel saldırıda bulunulduktan sonra boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Cinayet sanığı olarak tutuklu yargılanmasına başlanan 18 yaşındaki Lütfi Mesut Çalışkan, uyuşturucu aldıktan sonra kadına cinsel saldırıda bulunduğunu ancak onu öldürmediğini ileri sürdü.
        Hatice Uzunoğlu, geçen yıl Şubat ayında Alpağut Mahallesi'nde yalnız yaşadığı evinde, kendisini ziyarete gelen kızı tarafından ölü bulundu. Uzunoğlu'nun ağzında sıvı, yüzünde ve boynunda morluklar belirlendi. Otopside, Uzunoğlu'nun dövüldüğü ve boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Yapılan soruşturmada kadının komşusunun oğlu Lütfi Mesut Çalışkan'dan alınan DNA örneği, Uzunoğlu'nun ağız bölümündeki sperm örneği ile uyuştu. Çalışkan, bunun üzerine olaydan 10 ay sonra gözaltına alınarak tutuklandı.
     ODUN TAŞIMASINA YARDIM ETME BAHANESİYLE EVE GİRMİŞ
       Çalışkan, 'Basit cinsel saldırı', 'Bir suçu gizlemek veya başka bir suçun delillerini gizlemek ya da yakalanmamak amacıyla öldürme',  'Konut dokunulmazlığını ihlal', 'Nitelikli olarak konut dokunulmazlığını ihlal etme' suçlarından açılan davada ilk kez hakim karşısına çıkarıldı. Bolu Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada kendisini savunan sanık Çalışkan, şöyle dedi:
      "Arkadaşım bana o gün 'uyuşturucu içelim' dedi. Epeydir uyuşturucu madde kullanmıyordum ama 'güzel' dediği için kullandım. Kokain tarzı bir şey içtim. Komşumuzu bahçede elinde odunlarla gördüm ve bunları eve götürmesine yardım ettim. Sonra evden çıkmıştım ama montum içeride kaldı. Montumu almak döndüğümde yaşlı kadınla cinsel ilişki yaşamak aklıma geldi. O ilişkiye girmeyi istemedi ama ben yaptım. Ama ben öldürmedim. Evden çıktıktan sonra bir süre sonra döndüğümde ambulans ve polisleri gördüm. İçeri girip baktığımda ölmüştü."
        Uzunoğlu ailesinin avukatı Çağdaş Yikit, yaşlı kadının evinde para kesesi ve altınlarının olay günü ortadan kaybolduğunu iddia etti. Tanıkların dinlenmesi ardından mahkeme heyeti kuvvetli suç şüphesi ve sanığın kaçma ihtimali olduğunu belirterek, karar verilmesi için duruşmayı 6 Nisan 2017 tarihine erteledi.

YORUMLAR Toplam yorum: 3
 • nur(22.2.2017 09:20:47)

  ASILSIN

 • Serdengeçti(17.2.2017 12:08:54)

  Bu kadar iğrençlik görülmemiştir...
  Bu sapık ve caniler için idam cezasının geri getirilmesi gerekir...
  Bu mahluk ömür boyu ağırlaştırılmış hapis cezası alsa ne olur?
  Cezalar caydırıcı olmadığı sürece, bu tip cinayetlerin
  önleneceğini sanmıyorum...
  Bu bir vahşet!...

 • Hasan (17.2.2017 09:44:45)

  'Nefes alsın yeter' noktasına kadar geldi sapıklık. Dinle eğitim olmuyor işte. Bu çocuk dini cemaatin yurtlarına da gitti. Sonuç ortada işte. Toplumun ahlaki yapısının bu derece bozulduğunu görerek yarınlarımıza korku ile bakıyoruz artık. Allah belanızı versin demekten başka birşey gelmiyor elimizden.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.