bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kedicikler Boluluyum Bolulu türküsü ile yürek hoplattı

 • Kedicikler Boluluyum Bolulu türküsü ile yürek hoplattı

     

    Tıkla ve İzle;  

     http://videohaberizle.com/sozde-musluman-adnan-ve-pazarlamaliklarindan-bunuda-gorduk

       7’den 70’e zaping yaparken herkesin uğramadan geçemediği Adnan Oktar’ın A9 Kanalı’ndaki kedicikler, Ramazan Çelik’in ‘Boluluyum Bolulu türküsü’ eşliğinde oynayarak yürek hoplattı. 
       Son yıllarda Adnan Hoca denildiğinde akla gelen ‘kedicikler’ diye tabir edilen kadınlar, artık yaptıkları danslarla da ilgi çekmeye devam ediyor. A9 kanalının en dikkat çeken kısmı Adnan Oktar’ın kedicikleri ile yaptığı ilginç sohbetidir. Gündemde Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Hoca’nın kedicikleri seksi kıyafetleri ve değişik dans tarzları ile dikkatleri üzerlerine toplamayı başarıyorlar. 
        Boluluyum Bolulu türküsü eşliğinde yürek hoplattı      
        Geçtiğimiz günlerde Adnan Oktar’ın kediciklerinden birisi, Bolulu Meşhur Sanatçı Ramazan Çelik’in Boluluyum Bolulu türküsü eşliğinde oynarken izleyenlerin yüreğini hoplattı. Kedicik, ateş rengi elbisesiyle yaptığı seksi dansından dolayı Adnan Hoca’dan ve izleyenlerden tam not aldı. Mini etekli elbisesinin kısalığından dolayı zorluklar yaşayan kedicik yüzüne taktığı peçeyle de gizemliğini korudu. 
       Kedicikler dediği kızlar kim?
       Her programda Adnan Hoca ile birlikte olan , genelde din ve güncel konulu sohbetlere katılan aynı zamanda Adnan Oktar’ın direktifleri ile paylaşımlarda bulunan kedicikler, dikkat çekici seksi kıyafetleri ile dikkatleri üzerlerine topluyorlar. Birbirinden güzel kızlar yaptıkları danslarla izleyiciyi büyülemekte. Güzel olmalarıyla birlikte alımlı halleri ve markalı kıyafetleri ile değişik bir tarzda oldukları ilk anda bile fark edilmekte. Fiziksel özellikleri ile birbirlerine çok benzeyen kedicikler, Müslümanlıkla ilgili olan ‘Maşaallah, inşaallah’  kelimelerini de dillerinden düşürmemekte ve Adnan Hoca’yı çok dikkatli dinleyen kedicikler her denilen kelimeye onay vermektedirler.

YORUMLAR Toplam yorum: 3
 • kepazelik(18.2.2017 12:39:28)

  güzel dinimizi anlamaktan uzak bu kepaze zihniyetin varacagi yer burasi...tam bir kepazelik...adnan oktar ve benzerleri bunun hesabini ahirette görecek, hic kuskunuz olmasin...

 • arda tonyalı(17.2.2017 16:10:29)

  Adam haber yapmış.... Kedidir kedi.....

 • Çikilop(17.2.2017 16:04:08)

  Bir yandan Edep sınırını zorladı derken 'zorladı ama sınırı aşmadı' mesajıyla verilen bu haber tam bir fiyasko. Eğer edepsiz bir dekolte ise neden yayınlıyorsun? Demekki yayınlayan açısından edep sınırları içerisinde bir görüntü. Belki hoşlanılıyor da. Bıngıl bıngıl yani.
  Kendiyle çelişen bir yaklaşım. Bu haberi kınıyorum.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.