bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler ( Bugün 12 Nisan Çarşamba )

  • Vefat edenler ( Bugün 12 Nisan Çarşamba )

     Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;

          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1-Mengen İlçesi Sarıkadılar Köyünden Ferit ve Feyzi IŞIKÇELİK’in babaları, Fahri IŞIKÇELİK  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Sarıkadılar Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2-Gerede İlçesi Yeni Mahalleden Recep Kırmızı'nın kızı, Veysel Kırmızı'nın torunu, Muammer ve Ramazan Kırmızı'nın yeğeni; Cansu KIRMIZI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çerkeş Nahallar Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3-Kıbrıscık İlçesi Nadas köyü sakinlerinden Merhum Osman ve Havva DEMİRKAYA'nın oğlu, Merhum Şayeste DEMİRKAYA'nın eşi, Osman DEMİRKAYA, Halise AKSOY ve Durmuş DEMİRKAYA'nın babaları, Koray, Güray ve Eray DEMİRKAYA'nın dedeleri; Veli DEMİRKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Nadas Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

Saat 10:30-11:00 Sultan hamamı önünden araç kaldırılacaktır.

       4-Yukarı çarşı eski esnaflarından Merhum terzi İsmail ve Şerife YURTER'in oğlu, işkurdan emekli Şeref YURTER'in eşi, Yasemin OFLAZ, Ahmet OFLAZ, Yetkin YURTER ve Seda YURTER'in babaları, suni tahta fabrikasından emekli; Mehmet YURTER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Bilal-i Habeşi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yenicepınar Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

         5-Yaka musluklar köyü halkından Merhum Ali KAYA ve Şeref KAYA'nın oğlu, Hatice KAYA'nın eşi, İbrahim, İsmail ve Merhum Fatma AKDAŞ'ın babaları, Mehmet KAYA'nın abisi Merhum Ömer SAĞLAM ve Gölyüzü mahalle muhtarı Mustafa SAĞLAM'ın yeğeni; Ahmet KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Yaka Musluklar Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        6-Mudurnu İlçesi Taşkesti beldesi İğneciler köyü sakinlerinden Mehmet KARATAŞ'ın oğlu, Nurhan KARATAŞ'ın eşi, Zeynep KARATAŞ ve Serap BAŞDOĞAN'ın babası ,emekli ormancı Mehmet KARATAŞ'ın kardeşi, Bolu Atatürk ilkokulu emekli personeli; Fahri KARATAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Sağlık mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.