bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çele yolunu sıcak asfaltla kaplayacağız

 • Çele yolunu sıcak asfaltla kaplayacağız

      Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun: "ÇELE YOLUNU SICAK ASFALTLA KAPLAYACAĞIZ"
 
     Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "Yol genişletme çalışmalarımız sonrası, bir zamanlar 'Bu yol sıcak asfalt olur mu?' denilen Çele yolunu sıcak asfaltla kaplayacağız" dedi.
       AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Anayasa değişikliğini anlatmak ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgiler vermek üzere, Yeşilçele Köyü'nü ziyaret etti. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, İl Genel Meclisi Üyeleri Erol Özak ve İlhan Serçe ile AK Parti önceki dönem il başkanlarından Mehmet Emin Güz'ün de kendisine eşlik ettikleri ziyarette, Ercoşkun, çevre köy sakinleri ve muhtarların karşısına ulaşım yatırımı açıklamalarıyla çıktı.
 
    "YOL ÇALIŞMALARINI SICAK ASFALTLA TAMAMLAYACAĞIZ"
      Açıklamalarında, Çele köyleri grup yolunda sürdürülen yol genişletme çalışmalarının ardından bölgede sıcak asfalt çalışmaları yapılacağını ifade eden Ercoşkun, "2015-2016 yıllarında Türkiye Cumhuriyeti'nin yatırım rekorlarını kırdık. Cenab-ı Hakk'a şükürler olsun. KÖYDES'te geçtiğimiz yıla göre 3 kat fazla ödenek geldi. Başbakanımızdan, bakanlarımızdan istiyoruz. Daha önce bu köye geldiğimizde, 'Bu yol sıcak asfalt olur mu?' derken, yaptık şükürler olsun. Yolu genişlete genişlete geldik. Allah'ın izniyle kalanı da sıcak asfalt yapacağız. Elbirliğiyle yapacağız. Yatırımımız devam edecek" diye konuştu.
      Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarının sonunda, gayretli çalışmalarından dolayı İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer'e, İl Genel Meclisi üyelerine ve İl Özel İdaresi çalışanlarına teşekkür etti.
 

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • misafir(13.4.2017 09:51:07)

  sayın vekilim önce şu şehiriçi yollarını yapsanız siz sanırım şehiri gezmiyorsunuz

 • bahtiyar kandemir(13.4.2017 09:31:53)

  BOP'un görevli memurunun başdanışmaı Şükrü Karatepe 10 Kasım 2003'te Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanıydı. 10 Kasım törenlerinde ne dedi: " Bakmayın siz benim böyle süslü giyinip de törene geldiğime. İçim kan ağlıyor. Kininizi daha da artırın. Şartlar olgunlaştığında bu rejimi yıkacağız!" Bu halk oylamasının mimarı bu adamdır. Cumhuriyet'e sahip çıkmak için taaa Ayvalık'tan Bolu'ya HAYIR oyu vermeye geliyorum.

 • Necvin Kardeş (13.4.2017 08:59:59)

  Kardeşim sen Çele yolunu bırak Bolu Merkez ve Çevre Yolları Türkiyenin en bakımsız en kötü yollarıdır Başka vilayetlerde köy yolları bile şehir yollarından güzel iken Sen seçimde orada yaşayanların evet oyu vermesi için Rüşvet dağıtır gibi açıklama yap. Eğer sen ve partinde size oy verenlere biraz saygınız varsa seçimden sonra konuşmadan yapın da görsünler ama Yapar mısınız Mümkün değil önce Şov yapacaksınız sonra devletin parasını hortumlamak için meşru bir ortam sonra da hortum yapacaksınız Yol Yapma Ali Biz Hortumu biliriz

 • Cafer ERSÖZ(12.4.2017 19:15:56)

  Eğitim sistemi bitti. Tarım bitti. İhracat bitti.Turizm bitti. Dış borç aldı başını gitti. Adalet bitti. Toplum yapısı bitti vatandaşlar birbirine düşman oldu. Dış ilişkiler bitti. Ekonomi bitti. Ama AKP yol yaptı, köprü yaptı.

 • Ömer Faruk Dalsarar(12.4.2017 17:05:48)

  ORADAN BAKINCA BU KADAR SALAK MI GÖZÜKÜYORUZ.
  18 adet Anayasa referandum maddelerine 19 .madde olarak Çele yolunun sıcak asfalt ile kaplanacak maddesi ilave edilmiştir.Kuzum siz bu insanların zekası ile dalgamı geçiyorsunuz yoksa sizin gözünüzde bu halk bu kadar salak mı ? Konuyu kısaca özetlersek artık bu tür söylemler ile oy toplamak,evet çıkarmak beyhude çabalar.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.