bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bülent Arınç, Bolu Adliyesi'nde

 • Bülent Arınç, Bolu Adliyesi'nde

       AK Parti kurucular kurulu üyesi, Eski Devlet bakanı ve Başbakan Yardımcısı, TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, hakkında açılan hakaret davasının duruşması için Bolu Adliyesi'ne geldi.

       Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İmdat Aslan'ın kendisi hakkında açtığı hakaret davasının duruşmasına katılmak için ilimize gelen Arınç, Bolu adliyesinde 1. Asliye Ceza Mahkemesine ifade verdi. Arslan tarafından açılan hakaret davasında ifadesi alınan Arınç’ın suçlamaları reddettiği ve hakaret kastıyla açıklama yapmadığını söylediği bildirildi. Müşteki sıfatıyla duruşmaya katılan İmdat Arslan'ın ise şikayetinde ısrarcı olduğu öğrenildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • açılımcı zartlaklar(14.4.2017 09:30:08)

  Bu muhterem " Ben ne ahmakmışım ki bu FETÖ'yü anlayamamışım! " deyip FETÖ olayından yırttı mı? Yırttııı. Bu olayda da buna benzer bir laf edip beraat eder valla(!)

 • köroğlunun torunu(13.4.2017 18:23:07)

  Sn.Arınç'a şunu sormak isterdim.Sn.Arınç Ankara'yı Fetöye parsel parsel satanlar hakkında ve size önceleri Bülent abi sonra işler bozulunca o zat diyen eski yol arkadaşınız hakkında bu kadar şaibe varken hala konuşmayacakmısınız. Eğer Bolu'ya geldiüinden haberim olsaydı.

 • ali soylu(13.4.2017 18:14:40)

  sn.Bolulu rumuzlu beyefendi,yeterince tanımadığımız insanlar hakkındaki aşağılayıcı yorumlara kızdığım için size cevabı yazıyı yazarken bende sanırım sizi tanımadan aynı hatayı yaptım.özür dilerim.

 • ali soylu(13.4.2017 17:36:22)

  Sayın Bolu rumuzlu yorumcu, kim olduğunuzu bilmiyorum.ama şundan eminim ki Bülent Arınç senden ve senin gibilerden  100 kere fazla adamdır,insandır. !!!.Ama şu an devir bu yapacak bir şey yok.(Not.yemin ederim ki ne feto,cuyum ne de başka bir şey..sadece insanım..!!!.)

 • Bolulu(13.4.2017 13:46:58)

  Zerre kadar sevgi tüyü yok bu adamda.oldum olasi icim isinmayan nadir kisilerden.kebdisini bahane ederek kozmik odaya hainleri sokan birisi oldugu icin elbette bunun diyetini odeyecektir.imdat bey davanizin arkasinda durun ve bunun gibi adamlara asla pabuç birakmayin. Saygilarimla

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.