bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 16 Nisan Pazar)

  • Vefat edenler (Bugün 16 Nisan Pazar)

Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için 
Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

         1- Bahçelievler Mahallesi halkından Bolu İl Özel İdare’den emekli Merhum Ali ve Hacer Öztosun’un oğlu, Fatma Kasımoğlu, Yıldız Aşçıoğlu ve Lütfiye Enözerdem’in kardeşleri, Öznur Öztosun Çaydere, Sinan Öztosun ve Hakan Öztosun’un babaları, Necla Öztosun’un Eşi; Sabri ÖZTOSUN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Bahçelievler Muzaffer Işın Caddesi’ndeki evinden alınarak Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

       2- İhsaniye Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Ürpek’in eşi, Ercan Ürpek, Nurcan Tunçok, Gülcan Altanlar’ın anneleri, Uğur Tunçok, Nihal Ürpek, Merhum Necmi Altanlar’ın Kayınvalidesi, Onur Ürpek’in babaannnesi, Mine Çağrı Sarıberberoğlu, Hasan Ali Tunçok ile Cem Dilek, Cenk Altanlar’ın Anneanneleri, Ali Bediha Özdilek, Şükriye Alpdeniz Ürpek, Özlem Aydın Çiftçi, Osman Elvan Yumrukçal’ın yengeleri, Durmuş, Nurhan, Yeşim Özdemir’in Teyzeleri; Hacı Kadriye ÜRPEK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Cami’inde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedilecektir.

      3- Tekke Yenipelitçik Köyü halkından, Merhum Hayrettin TÜRK ve Merhume Emine TÜRK'ün kızı, Fevzi KAHRAMAN'ın eşi, Sefer, Mümin, Sedat, Emine ve Hatice KAHRAMAN'ın anneleri; Lütfiye KAHRAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Tekke Yenipelitçik Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

     4- Karaçayır Mahallesi halkından, belediye çalışanlarından İmdat YERLİKAYA'nın eşi, Kemal ve Yetiş YERLİKAYA'nın gelini, Zekeriya ve Emine ŞALLI'nın kızı, Semiha, Kezban ve Şengül ŞALLI'nın kız kardeşi; Şaziye YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Nuhlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 
 
 Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • İlhami Candemir(16.4.2017 14:06:56)

    Sevgili eşim Merhum Emine Candemir'in en yakın arkadaşı Kadriye hanımın vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Kendisine Allah'tan rahmet diler kederli ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.