bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Efsane oy kullanmaya ambulansla geldi

  • Efsane oy kullanmaya ambulansla geldi

       Bolusporun 72 yaşındaki efsane futbolcusu Rıdvan Ertanı oy kullanmak için ambulansla evinden alınarak oy kullanacağı sandığın bulunduğu okula götürüldü.
      Evde sağlık hizmeti alan vatandaşlar İl Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri Birimince yapılan çalışma doğrultusunda tespit edildi. Oy kullanacakları alanlara gidemeyecek durumda olan vatandaşlar için tahsis edilen 18 araç ve 49 sağlık personeli sabah saatlerinden itibaren çalışmalara başladı. Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan 50. yıl Ortaokulu'nda oy kullanacak olan ve yıllaraca Boluspor takımına ve kulübüne hizmetleri geçen efsane futbolcu 72 yaşındaki Rıdvan Ertanı tedavi gördügü evinden ambulansla alınarak oy kullanacağı okula götürüldü. Tekerlekli sandalye yardımıyla oy kullanacağı sandığa götürülen Ertanı oyunu kullandıktan sonra tekrar ambulansla evine götürüldü.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.