bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Mudurnu'daki kazalarda 8 kişi yaralandı

  • Mudurnu'daki kazalarda 8 kişi yaralandı
  • Mudurnu'daki kazalarda 8 kişi yaralandı
  • Mudurnu'daki kazalarda 8 kişi yaralandı

       Mudurnu ilçesi Karataş Köyü mevkiinde meydana gelen kazada iki araç birbirine çarpışırken, ilerleyen saatlerde de bir kamyon yola çıkan ineğe çarpmamak için manevra yapınca devrildi. Kazalarda toplam 8 kişi yaralandı.
        Mudurnu ilçesinde akşam saatlerinde kazalar üst üste geldi. Mudurnu – Bolu istikametinde Karataş mevkiinde seyreden 14 LF 621 plakalı kamyonet yoğun yağış nedeni ile göremediği karşı taraftan gelen Muzaffer Ulu kontrolünde ki 16 UR 351 plakalı araç ile çarpıştı. Yaşanan kazada Mehmet Yavuz,  Musa Tekin,  Mehmet Eryılmaz ve Ümit Vural yaralanarak ilçe devlet hastanesi ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

       Diğer yandan ilerleyen saatlerde Taşkesti – Mudurnu karayolunda kaza yaşandı. Sebze taşıdığı öğrenilen Serkan Çam’ın kontrolünde olan 06 TJ 878 plakalı kamyonet karşısına aniden çıkan ineğe çarpmamak için manevra yaptı. Kontrolünü kaybeden kamyonet yolun kenarına devrildi. Kaza sonucu yaralanan Gürkan Çam Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.