bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

          Şirketimizin satış temsilciliği bölümüne;
*30 yaşını geçmemiş,
*En az lise mezunu
*İşini sevip, takım ruhu ile çalışabilecek,
*B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıyor olan, 
*Tercihen SRC belge sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz. 

       Başvuraların şirketimize bizzat yapılması rica olunur.

Yıldırım Gıda (Eti Bisküvileri Bolu Bayii)
Yeni Küçük Sanayi Sitesi B Blok No: 15
Tel: 243 86 55  

 


Referandum herkesin kazandığı bir neticeyi ortaya koydu

 • Referandum herkesin kazandığı bir neticeyi ortaya koydu

      Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun: "ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ REFERANDUMU HERKESİN KAZANDIĞI BİR NETİCEYİ ORTAYA KOYDU"
       Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "Anayasa değişikliğinin kabul edildiği referandum herkesin kazandığı bir neticeyi ortaya koydu. Bolu’da milletimizden aldığımız destek önemli; ancak her seçim sonrası olduğu gibi bu seçim sonucunu da okuyup gerekli dersleri çıkarmakla mükellefiz. Vatan hainleri dışında tüm görüşlere saygılıyız" dedi. Ercoşkun ayrıca, Evet tercihinde rekortmen ilçe Dörtdivan'a özel ifadelerle teşekkürlerlerini sundu.
      AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Anayasa değişikliğinin kabul edildiği referandum hakkında yaptığı değerlendirmede, Bolu’da 3 kişiden 2’sinin desteğini alabilmenin önemli olduğunu söyledi. Sandığa giden tüm seçmenlere teşekkür eden Ercoşkun, ‘Evet’ diyene de ‘Hayır’ diyene de saygı duyduklarını, referandum sonucunun herkesin kazandığı bir neticeyi ortaya koyduğunu belirtti. Ercoşkun, şöyle konuştu: “Demokrasi de bu demek değil mi? Demokrasi neticeye saygı göstermektir. Biz nasıl seçimlerden sonra bize oy vermeyenlerin de milletvekiliyiz dedik, şimdi de ‘Hayır’ diyenlere de yine aynı şekilde saygı duyuyoruz ve onların da milletvekili olmaya devam edeceğiz."
      "VATAN HAİNLERİ DIŞINDA TÜM GÖRÜŞLERE SAYGILIYIZ"
       Açıklamalarının devamında, referandumda ‘Evet’ cephesi ile buna karşı farklı değerlendirme yapan bir cephenin mücadelesini izlediklerini söyleyen Ercoşkun, sonucun bereket getirmesini dileyerek, sonucun geleceğe dair önemli bir başlangıcı işaret ettiğini ifade etti. Vatan hainlerinin görüşlerini dikkate almadığını daha önce de söylediğini hatırlatan Ercoşkun, onların dışında tüm vatandaşların görüşlerine saygı duyduğunu belirtti.
       "SONUÇLARI OKUMAKLA VE GEREKEN DERSİ ÇIKARMAKLA MÜKELLEFİZ"
       Türkiye genelindeki oranın daha yüksek beklenmesine ilişkin Ercoşkun, iç ve dış faktörler nedeniyle kafa karışıklıklarının yaşandığını söyledi. Referandumdan ders alınması gereken bir netice ortaya çıktığını da söyleyen Ercoşkun, Bolu’nun oranlarının analiz edilerek bu derslerin çıkarılması gerektiğinin altını çizdi. Ercoşkun, şöyle konuştu: "Her seçimden ders alınması gerektiği gibi bu seçimin sonuçlarını da okumakla mükellefiz. Biz bu neticeden her türlü dersi çıkararak, yolumuza devam edeceğiz. Ama artık yeni bir bilinçle bunu yapmamız lazım.
      "FAİZ EKONOMİSİNDEN ÜRETİM EKONOMİSİNE GEÇMELİYİZ”
       Bizim artık rant ekonomisinden üretim ekonomisine geçmemiz lazım. Artık faiz sisteminden daha adaletli bir düzene geçmemiz lazım. Çünkü üretimin önündeki en büyük engel faiz geliyor. Faiz lobileri ve üzerine kurulmuş sistemle devam etmek mümkün değil. Diğer taraftan Avrupa ülkeleri, Amerika ve diğer güçlerle olan ilişkilerimizi gözden geçirerek adımlarımızı atmamız lazım." 
       MİLLETVEKİLİ ERCOŞKUN'DAN DÖRTDİVAN’A ÖZEL TEŞEKKÜR
       Açıklamalarında, ilçelerdeki oy oranlarını da değerlendiren Ercoşkun, ‘Evet’ cephesi olarak çalışan partililerine teşekkür ederken Dörtdivan’a özel anlamda teşekkür ettiğini belirtti. Dörtdivan Teşkilatı’nın yüzde 90'ın üzerinde bir oranla Bolu'da birinci olduğunu ve bu netice ile aslında Türkiye genelinde de bir derece yaptığına inandığını söyleyen Ercoşkun, bu nedenle tüm parti teşkilatına teşekkür ettiğini belirtti.
       "CHP'NİN YSK'YA İTİRAZI SÜRPRİZ DEĞİL”
       CHP’nin YSK’ya yaptığı itirazı da değerlendiren Ercoşkun, CHP’nin her seçim döneminde aynı şekilde hareket ettiğini söyledi. YSK’nın geçmiş seçimlerde de belli bir zaruriyet olması halinde bu tür kararlar aldığını belirten Ercoşkun, “Bu manada bir eksiklik varsa, YSK böyle bir karar alıp uygulayabilir. Bir oyun bile değeri vardır. Bir oyla bir çok belediye başkanlığı el değiştirmiştir. Burada da o manada vatandaşın tercihini yansıtması açısından bir oyun önemi büyüktür. YSK’nın aldığı karar sadece ilk defa bugün alınan bir karar değil. Ben bu kararın milletimizin tercihinin eksiksiz yansıtılması anlamında doğru olduğunu düşünüyorum. CHP’nin de zaten geçtiğimiz hafta vermiş olduğu sinyaller neticeyle alakalı bu tür şeylere başvurabileceğini gösteriyordu. Bu yüzden sürpriz olmadığını düşünüyorum” dedi.

YORUMLAR Toplam yorum: 12
 • Tek Millet Tek Vatan(19.4.2017 18:13:11)

  Bilirkişi cevap yazmamakla haklısın. Sen hergün bu gazetede her yorumun altına devleti, türk milletini ve halk iradesini asagilayan yorum yapacaksın sonrada karşına cevap verebilecek düzeyde biri çıkınca tabi susman normal.
  Haklısın 1960dan beri feto yapılanmasını görememek ayıp ama bu tehlikeyi görünce devletini koruyamamakta daha büyük ayıp.
  Bizler AK partili olmayana hain ve terörist demiyoruz bildiği gördüğü halde hainlerle yoldaslik edene terörist diyoruz. Rafet tuzum kuru aynen çocukluğumdan beri kendimi yetiştiriyorum ezberletilmis bir sistemi tamamen reddedip olayları farklı bakış açılarından görüp en doğru kararı veriyorum. Dahası ise bulunduğum üniversitede ataturku kullanarak özgürlük safsatlarıyla dağa çıkartılan gençleri goruy

 • Rafet Abi..(19.4.2017 11:41:32)

  "Tek Millet Tek Vatan" Rumuzlu Yorumcu..!!
  Senin bu AKP düzeninde tuzun kuru galiba..! Söylediklerin laf kalabalığından başka birşey değil.. Ama biz "Yandaş'la da boş laf yarıştırmayız"..!!!!
  Bak, Fatih Sultan Mehmet ne demiş;..!
  "Kadı'yı satın aldığın gün adalet ölür. Adaletin öldüğü gün, Devlet de ölür".!
  Tabi sen ve senin gibilerin, devletle-milletle işiniz olmadığı için, Yüce Türk halkının Vekillerinin çıkardığı Kanunu tanımadığınız için, ve AKP'liler dışındaki halkın yarısından fazlasını halk-tan ve Milli iradeden saymadığınız için, bu konuları anlamanızı beklemiyoruz zaten..!!!

 • Bilir Kişi(19.4.2017 09:27:41)

  Tek millet tek vatan,

  Sizden olmayana terörist demenize ne diyim bilmiyorum.
  15 temmuzun olmasına sebep olanları,
  Gece.doguda askerimizin şehit olmasına kimlerin sebep olduklarını gayet iyi biliyoruz.

  Kenan evren de bir zamanlar alkislaniyordu, hatta yaptığı anayasa büyük çoğunlukla geçmişti.
  Ama sonra noldu gördük :)
  Tek dileğim yapılan yanlışlardan dolayı vatanımızın parcalanmamasi.

  Senin de maksadını aşan, milleti terörist yerine koyan cumlelerinden dolayı artık cevap yazmayacağım sana.
  Kal sağlıcakla...

 • Remzi(19.4.2017 08:32:07)

  Selahattin Yıldız, Sn. Vekili sevmem ve oyda vermedim ama Oy zarflarındaki mühürlemeyi yapmayan sandık kuruludur ve dolayısı ile sizin partinizinde üye bulundurduğu kuruldur. Bir ihmali vatandaş niye çeksin?Bu ufacık seçimin gidişatını zerre kadar etkilemeyen bir olayı mağripte yumurta bulmuş gibi sarılıyorsunuz. Ayıp ya. Sandıklar açılmadan YSK tarafından uyarı amaçlı en az 12 adet mesaj geldi sandık kuruluna. Artık 2019 da iyi bir aday ve projeler ile gelin vatandaşın karşısına %48 oylarını %51 e çıkararak yönetimi devir alın.

 • Tek Millet Tek Vatan(19.4.2017 00:48:20)

  Bilir kişi sende Süleyman Soylu DAĞLARDA HAYVAN GİBİ YAŞAMAKTAN ÖTEYE GEÇEBİLDİNİZ Mİ? yi izle sana seslenmiş sayın bakanımız. ama unutma çok sert vurmuş ;)

  İşte senin ve cehapelerin sıkıntısı bu elinizdeki telefonlar ve bilgisayarlar her gün kendini güncelliyor ama sizin beyniniz güncellemeyi reddediyor. yada korsan yazılım yüklü yüklemeye izin verilmiyor.
  Atatürkün askerleriyiz diye yırtınanlar darbe gecesi demokrasi ile gelmiş bir cumhurbaşkanını ve iktidarı ele geçirmeye çalışanlara karşı dur diyemedi. Korkudan titreye titreye sokaklara çıkamadı. Daha doğrusu devletine sahip çıkmadı.
  Şimdide senin başkanın halk iradesini tanımıyoruz diyor.
  Yazık, sizlere acıyorum doğrusu
  Muharrem incenin dediği gibi yenmişte yenmiş yenmişte yenmiş hala

 • Bilir Kişi(18.4.2017 23:02:33)

  Tek millet tek vatan,

  YouTube.com gir. Arama kısmına Süleyman soylu AKP yaz videoyu izle.
  Daha sonra arama kısmına Numan Kurtulmuş Akp yaz videoyu izle.
  :)

  İyi seyirler.

 • Tek Millet Tek Vatan(18.4.2017 22:08:52)

  Her seçim aynı ya kaybedince morarip yosoko socumdo holo yoptu çıkar genel başkan sifatli kişi seçimi ve millet iradesini tanımıyoruz der. Gezi çıkarmaya çalışır yalnız dikkat edin bu sefer çok kemik kırılır ülkeye kimse gezi gibi darbe girişimleri yapamaz.( süleyman soylu morartir)
  Ağlama bilir kişi ya çok üzülüyorum senin haline aciyorum yazık sana:)
  Dursun yilmaz hayal gücüne yine hayran kaldım.
  #49 un ahini aldı diyen saf arkadaşım ne olmasını bekliyordun.halkın %51i pkkya dhkpcye ve john dündar gibi hainlere hayır dedi.
  Muhürsüz oy dedikleri sandık gorevlilerin içinde chpli ve hdplilerde var bırakın bu zirvaliklari

 • yalnız kurt(18.4.2017 14:48:19)

  toplum bu seçimi ile ne kazandı; %51,%49'un vebalini aldı o kadar.Hayır diyenlere ne kadar saygı duyduğunuzu referandum kampanyasında da gördük.

 • cc(18.4.2017 14:22:46)

  herkes kazandı dediğiniz sonuç %50nin kazandığını gösteriyor. sonuçlara chp itiraz etmiyor, sizden olmayan %50 itiraz ediyor. her fırsatta chp'yi dilinize dolayıp, onların arkasına saklanıyorsunuz. muhatabınız chp'den önce vatandaş. anlayın bunu artık. medyada görüntülenen kayıtlarda oylar hayır'a basılsaydı kıyameti koparırdınız. sanki ne olduğunu bilmiyor bu millet. bununla övüneceğine neden %100 değil de %50 oy aldık diye dövünün. ne yaptıkta bu milleti bu kadar kutuplandırdık diye sorgulayın kendinizi. değmiyor valla sizler için bu kadar yazmaya bile değmiyor.

 • Dursun YILMAZ(18.4.2017 12:10:51)

    18 yaşını geçen herkese maaş bağlansın mı bağlanmasın mı?Çalışan her kesimin ücretleri Avrupa standartlarına getirilsin mi getirilmesin mi?Emekli maaşları 5000 ile 10,000 TL olsun mu olmasın mı?25-35 Yıllık evli bayanlara(emekli olmayan bayanlara) eşlerinin almış olduğu emekli maaşına yakın emekli maaşı bağlansın mı bağlanmasın mı?diye bir referandum (halk oylaması) yapan siyasetçiler neden ve niçin ortaya çıkmıyor?Böyle bir referandum yapılsa Türkiye'de 150 Bin ailenin vereceği hayır oylarından başka hayır oyu çıkmaz.Diğer oyların hepsi evet olur.Varsa iddia eden buyursun çıksın ortaya.İnsan gibi yaşamaya evet diyenler ezici bir çoğunlukta olacaktır.

 • Bilir Kişi(18.4.2017 11:42:21)

  Allah'tan korkmak.
  Kul'dan utanmak.
  Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır.

  Bu 3 unsur çok önemlidir.

  Aslında herkes gerçeği biliyor da neyse....
  Elbet adalet gelecek ülkeme.

 • Selahattin Yıldız(18.4.2017 11:34:22)

  Hayır sayın vekil, yanılıyorsunuz..
  YSK bu kararıyla, adil olması gereken bir seçimin en kritik noktasını ihlal etmiştir.!
  YSK, Milletin Meclisi-TBMM'nden üstün bir karar mercii değildir.. Bahsetmiş olduğunuz hiçbir gerekçeyle Anayasa ve Kanunlara aykırı bir karar alamaz.. Ama bu seçimde almıştır.. "Ama daha önce almışmış vs" gb verdiğiniz örnekler yanıltıcıdır.. Seçim kanunuyla ilgili varsa hoşunuza gitmeyen bi yön,ya Milletin Meclisi'nde mevcut kanunu değiştireceksiniz,değiştiremiyorsanız da; istisnasız herkes-her kurum, mevcut kanunlara ve Anayasa'ya UYMAK ZORUN-DA-DIR..!!!!!!!

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.