bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Köroğlu Ünitesi’nde çocuk hastalar için poliklinik hizmeti

  • Köroğlu Ünitesi’nde çocuk hastalar için poliklinik hizmeti

      İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği hizmete açıldı.

     Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çatısı altındaki önemli sağlık kuruluşlarından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği hizmete açıldı.

      Kent merkezindeki ayakta tedavi hastaları için açılan Fizik Tedavi Polikliniği’nin ardından hizmete sunulan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği sayesinde, bölgedeki çocuk hastaların sağlık hizmetine daha kısa sürede ulaşmaları hedefleniyor. Bu poliklinik hizmetinin verilmesi öncesinde, çocuklarını tedavileri için Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’ne götürmek zorunda kalan ailelere büyük kolaylık sağlayacak bu poliklinik 17 Nisan Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başladı.

     İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği’nden yapılan açıklamada, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği’nde Uzm. Dr. Buket Kara’nın görev yaptığı belirtildi.

      AİLELER DİKKAT! MHRS İLE ÇOCUKLARINIZ SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABİLİR

      İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği’nden yapılan bir başka önemli açıklamada, ailelere MHRS ile çocuklarının sıra beklemeden muayene olabilecekleri hatırlatıldı. Açıklamada, “Ailelerimiz; ALO 182 çağrı merkezi, www.mhrs.gov.tr veya MHRS Mobil uygulaması ile çocuklarının muayene randevularını alabilirler. Ya da çocuklarının tedavisi için muayeneye gelen ailelerimiz bir sonraki kontrol randevularını hastanemizdeki tıbbi sekreterlerimiz yardımıyla alabilirler" ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • Alifahri erkan(21.4.2017 08:35:14)

    Boluya ve hastahaneye yakin ikamet edenlere buyuk kolaylik hayirli olsun

  • tuhaf(19.4.2017 00:23:59)

    Dünyayı yeniden mi keşfediyoruz? Böyle saçma şeyleri reklam yapmak.. Gaarip geliyor bana.. Sağlıkta geldiğimiz son nokta bu mu? Komiksinizzz

  • HAYRİ MISIRLIOĞLU(18.4.2017 11:49:56)

    Doktor hanım; yeni görevinizde üstün başarılar dilerim.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.