bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Oda kayıtlarını internet üzerinden alabileceksiniz 

  • Oda kayıtlarını internet üzerinden alabileceksiniz 


       Üyelerine hizmet sunumunu sürekli iyileştirme ve geliştirme vizyonu ile hareket eden Ticaret ve Sanayi Odası, online belge uygulaması geçiş yaparak hizmet sunumunda yeni bir dönemin başlangıcını yaptı.
      Elektronik belge sunumu ile ilgili bilgi veren Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, söz konusu uygulama sayesinde, özellikle Odaya gelme konusunda mesafe ve zaman sorunu yaşayan üyelerin Odaya gelmeye gerek kalmadan internet üzerinden belgelerini alabileceklerini ifade etti. Ateş, “Üyelerimizin faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyduğu belgelerin uzaktan temin edilebilmesi konusu uzun süredir gündemimizde olan ve TOBB ile birlikte üzerinde çalıştığımız bir konuydu. Bu çalışmalar nihayet tamamlandı ve belge sunumunda yeni bir döneme geçiş yaptık. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak il merkezinde ve ilçelerimizde bulunan üyelerimize hizmet veriyoruz. Üyelerimiz bir belgeyi alabilmek için bazen uzun zaman harcamak durumunda kalabiliyorlar. İş dünyası açısından en önemli şeylerden birisi zamandır. Hepimizin zamanı değerli. Üyelerimiz, bundan böyle Odamıza gelmeye gerek kalmadan, Odamız internet sitesi üzerinden belgelerini temin edebilecekler. Bununla ilgili altyapı çalışmaları TOBB ile birlikte yapıldı ve pilot uygulamalar başarıyla gerçekleştirildi. Belge almak isteyen üyemiz, Odamız internet sitesinde yer alan online belge menüsü aracılığıyla, kendisine bir kullanıcı adı ve şifre tanımlayarak, ödemesini de kredi kartı ile yaparak bu işlemi günün her saatinde, 24 saat güvenli biçimde gerçekleştirebilecek. Yine aynı biçimde üye aidatlarını da bu şekilde bulundukları yerden ödeyebilecekler. Üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • Karacasulu(22.4.2017 22:36:31)

    Ben bu odaların ne işe yaradıgını anlamış degilim.Yıllardır koyun gibi yolup duruyorlar bizi.Acaba bu odalar olmasa ne kaybederiz yaa.Şimdiye kadar hangi esnafın işini çözdüler.Ama şu kesin, üzerimizden para kazanan sülüklerden kurtuluruz.

  • ergün çiftci(22.4.2017 13:59:35)

    evet bende katılıyorum bir açıklama yapmanız gerek burdan yazın bence cevabınızı evrak veriyoruz evrağı teslim aldığınıza ait bir kaşe istiyoruz onu noter tasdikli yapın diyorsunuz ve bir sürü para veriyoruz notere nerden zorluk çıkartırız mantığı demiyelim vatandaşa nasıl yardımcı oluruz mantığını yürümedikce yapılanlar bir anlam kazanmaz.saygılarımla not:sayın bilgisayarcı neden isim yazmıyorsunuz ki ceza falan mı yazarlar ben yazdım bakalım ne olcak

  • bilgisayarcı(20.4.2017 20:16:06)

    20 yıllık ticaret hayatımda sadece aidat ödüyorum o da faizli faizli 4 adet belge aldım ihaleler için onlar da  parası ile zaten  ne iş yaparsınız neye yararsınız esnafa sanayiciye ne faydanız var hakkımı sonuna kadar haram zıkkım ediyorum. Başkanı birde o son model makam arabası ile bakan edası ile dolaşmasını da hiç sindiremiyorum zaten. Hakikaten soruyorum "NE İŞ YAPAR NEYE YARARSINIZ"

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.