bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler ( Bugün 11 Mayıs Perşembe )

  • Vefat edenler ( Bugün 11 Mayıs Perşembe )

Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

         1-Yukarı Çarşı esnaflarından Manifaturacı Mehmet Emin DEMİRTAŞ'IN ve İmran DEMİRTAŞ'IN oğlu, Bülent Demirtaş ve Ayşenur Morkan'ın kardeşleri, Huriye Demirtaş'ın sevgili eşi Macit Emre Demirtaş'ın babası; Ahmet DEMİRTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün  Bahçelievler Mahallesi Valikonağı yanındaki Muhittinbey Apartmanı`ndan alınarak Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

Öğle namazından önce Siteler camiinde Mevlit'i şerif  hatim duası okunacaktır. 

       2-Gerede İlçesi Sanayi Esnaflarından, Durmuş ve Sedat Albay'ın babaları, Ali Albay ve Mehmet Albay'ın kardeşi, Kemal Albay'ın amcası, Ramazan Ünnü'nün  eniştesi, Bayram Nalbantoğlu'nun kayınpederi; Nuri ALBAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Yazıkara Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3-Karacaağaç mahallesi halkından, Merhum Halil İbrahim ESEN ve Hacer ESEN'in oğlu, Münevver ESEN ve Merhum Mürvet YAZICI'nın kardeşi, Müzeyen ESEN'in abisi, Müveddet ESEN'in eşi, Müveddet DURAN, Belediye personeli İbrahim ESEN ve Ersin ESEN'in babaları, Rıfat DURAN'ın kayınpederi; Nazım ESEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Karacaağaç yukarı mahalle camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

     4-Karaçayır mahallesi halkından, İlker YAKA, Aynur KUMANDAŞ ve Melek ÖZÇELİK'in babaları, Tolga ve Tayfun YAKA'nın dedeleri, eski nakliyeci; Kazım YAKA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.   

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.