bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

BOLU'DA İZZET BAYSAL COŞKUSU

 • BOLU'DA İZZET BAYSAL COŞKUSU

 BOLU'DA İZZET BAYSAL COŞKUSU

İzzet Baysal Şükran Günleri’nin son günü bayram havası ile geçti. Kent Meydanı’nda başlayan sokak şenlikleri, İzzet Baysal Caddesi’nde açılan stantların gezilmesi ile devam etti.

Şükran Günleri’nin son günü Kent Meydanı’nda anaokulu öğrencilerinin hazırladığı programla başlayan etkinlikler, gün boyu aynı hareketlilik ve renkle devam etti. Buradaki programa Bolu Valisi Aydın Baruş ile eşi Nagihan Baruş, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Süleyman Mollaibrahimoğlu, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ile vakıf üyeleri, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Kent Konseyi Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Program, Kent Meydanında Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi, Kadriyeana Anaokulu, Refikaana Anaokulu ve Bolu Bağışçılar Vakfı Anaokulu'nun minik öğrencilerinin dans gösterileri ile devam etti.

 

Dans gösterilerini sergileyen öğrencilerin performansı protokol üyeleri ve aileleri tarafından uzun süre alkışlandı. Programın devamında protokol üyeleri ve gösteri yapan öğrenciler tarafından İzzet Baysal'ın anısına balonlar havaya bırakılarak burada açılan anaokulu stantları gezildi.

 

 İZZET BAYSAL CADDESİ

 

İzzet Baysal Şükran Günleri’nin son günü etkinlikleri İzzet Baysal Caddesi’nde devam etti. Stant açan kuruluşların ve okulların birbirinden güzel yapmış oldukları gösterileri programa ayrı bir güzellik kattı. Havanın da güneşli olması nedeniyle cadde, Şükran Günleri’nde doldu taştı.

 

Vali Baruş, Başkan Yılmaz, Ahmet Baysal ve diğer protokol üyeleri İzzet Baysal Cadde’sinde Bolu’da faaliyet gösteren birliklerin, derneklerin, okulların ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının stantları gezdiler.

 

Stantların gezilmesinin ardından Yukarı Çarşı'yı Koruma, Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği tarafından protokol üyelerine ve Bolu Halkına yemek ikramı yapıldı.

 

  

  

YORUMLAR Toplam yorum: 3
 • Hülya Zafer(16.5.2017 22:18:33)

  Bolulular var miydi???
  Suriyeliler ve AKPlilere özeldi.
  Ahh Bolum ne hale geldin.

 • Gocabolulu(14.5.2017 20:31:07)

  İzzet Baysal caddesinin muhteşem tozu toprağı altında festivale katılanlar Bolu Belediye Başkanının bol bol kulağını çınlattılar.

 • bolulu(14.5.2017 15:22:47)

  bolu'da suriyeli coskusu

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.