bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler ( Bugün 16 Mayıs Salı )

  • Vefat edenler ( Bugün 16 Mayıs Salı )

Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1-Alpagut mahallesi halkından Merhum Mehmet KALAYCIOĞLU ve Şehide KALAYCIOĞLU'nun oğlu, Merhum Muzaffer KIRAÇ ve Hayriye KIRAÇ'ın damadı, Emine KALAYCIOĞLU'nun eşi, Tarık ve Taner KALAYCIOĞLU'nun babaları, Sanem ve Özlem KALAYCIOĞLU'nun kayınpederi, Turgut KALAYCIOĞLU ve Ayşenur KALAYCIOĞLU'nun abisi, Tülin KALAYCIOĞLU'nun kayınbiladeri, Merhum Şeref KIRAÇ ve Adil KIRAÇ'ın eniştesi; Mesut KALAYCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Alpagut Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2-Kasaplar mahallesi halkından, Göynük'lü Merhum İsmail BAĞCI'nın eşi, Ayşe KOÇ ve Recep Ekrem BAĞCI'nın anneleri; Nadire Nimet BAĞCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Kasaplar Yukarı Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kasaplar Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3-Yukarısoku mahallesi halkından, Selami KASAPOĞLU, Hamiyet ATALAY ve Neziyet AKGÜL'ün anneleri, Serkan, Engin ve Erol KASAPOĞLU'nun babaanneleri, Bedri AKGÜL'ün kayınvalidesi; Safiye AKTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Büyük Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

            4-Karamanlar köyü halkından, Karamanlar köyü eski muhtarı Abdurrahman YURDAGÜL ve Şefket YURDAGÜL'ün abisi, Necmettin ve Erdoğan YURDAGÜL'ün babası; Cevdet YURDAGÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Karamanlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        5-Nuhlar köyü halkından, Hacı Durmuş ADIGÜZEL'in kızı, Dilek, Okan ve Ataka'ın anneleri, Recai AYDAN'ın eşi, Nadire AYDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Nuhlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       6-Gerede İlçesi Karapazar köyünden,Kemal ve Osman Türker'in babası, Erdoğan Özcan, Osman Özdemir ve Ramazan Albay'ın kayınpederi, İsmail TÜRKER Hak'kın rahmeine kavşmuştur.

       Cenazesi bugün Karapazar Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.