bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Arslan yürekli Bolulu

 • Arslan yürekli Bolulu
 • Arslan yürekli Bolulu

      Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Amerika ziyareti sırasında Beyaz Saray önünde toplanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı protesto etmeye çalışan PKK ve FETÖ’cülerin ağzını burnunu dağıtan Türk vatandaşının Bolulu olduğu öğrenildi.

      Aslen Yeniçağa’lı olan ve uzun süredir Amerika’da yaşayan Sinan Narin isimli hemşerimiz Beyaz Saray önünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto etmeye gelen teröristleri görünce çılgına döndü. Bölücü sloganlara ve PKK paçavralarına tahammül edemeyen Sinan Narin önüne gelen PKK’lıyı tekme tokat yere indirdi.

      O esnada bazı PKK’lılarda hemşerimize saldırıp tişörtünü yırttılar. Sinan Narin’in bu hareketi karşısında Cumhurbaşkanlığı korumaları ve diğer Türk vatandaşları da PKK’lı hainlere meydan dayağı çekti.

       Vatandaşlar Sinan Narin’in sosyal medya hesabına tebrik yağdırdılar.

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • Dursun YILMAZ(19.5.2017 09:55:38)

  emar ve cakir kardeşime yorumumu okudukları için çok teşekkür ederim.Fakat demek istediğimi anlayamadıkları için üzgünüm.

 • emar (18.5.2017 19:46:19)

  İlk defa Dursun Yılmaz'a katılıyorum. Çok  dogmatik bir durum :)

 • Vatan Delisi(18.5.2017 19:11:34)

  Otomatiğe bağlamış Türkiye'ye hakaretleri elindeki megafon aracılığı ile anırıp duruyordu. Köpeklerin sahipleri kendi kulübelerinde hainlerini/köpeklerini koruyamadı. İyi yedi :) Buradan köpeklere sesleniyorum iplerini bunlar salınca sınır hattında temizliğe maruz kalacaksınız.

 • Cakir(18.5.2017 18:54:43)

  Eline sağlık aslan kardeşim. Elbet bir gün
  Ayyıldızın ışığını görünce arsız otlar çürüyecek.
  Dursun Yılmaz çok güzel saçmalamışsın Asker kışlada kalsın Kaba Güç uygulamasın diyende sizdiniz! Yanı başında terör devleti kurulmaya çalışıyor. Önemli olan her alanda Kaba Kuvveti, siyaseti ve aklını kullanarak bir adım önde olabilmek.

 • nejdet uçak(18.5.2017 17:03:47)

  KHK İLE BOLU NUN İSMİ ŞEREFLİ BOLU OLURSA ŞAŞIRMAM o gençi alnından öper elini sağlık derim.

 • Dursun YILMAZ(18.5.2017 15:18:26)

  Dünya'yı bile nakavt edeceğiz ama bizim beynimizi Bilim,Fen ve Teknoloji ile uğraşmasından rahatsız olan beyinsizler yüzünden insanımız kendi fiziksel gücüyle bir şeyler yapmaya çalışıyor.Medeni cesaretinden dolayı kardeşimi kutluyorum ama kaba kuvvetle hiç bir şeyi halledemeyiz.Her durum ve şartta beyin gücümüzü kullanmasını öğrenelim,bilelim ve tatbik edelim.Beyin gücünü kullanmasını bilen ülkelere teröristler yaklaşamıyor.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.