bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Tarım İl Müdürü alındı

  • Tarım İl Müdürü alındı

        Bolu’da FETÖ / PDY soruşturması kapsamında eski Bolu Valisi İbrahim Özçimen’in gözde bürokratlarından olduğu iddia edilen ve sıkça gündeme gelen İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Taş, ilimizden gidiyor.
       İlimizde FETÖ / PDY soruşturması hız kesmeden devam ediyor. Gündeme FETÖ / PDY bağlantıları ile gelen ve eski Bolu Valisi İbrahim Özçimen’in gözde bürokratı olduğu iddia edilen İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Taş, ilimizden gidiyor. Edinilen bilgiye Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın talimatı ile Taş, Bolu’daki görevinden alınarak başka bir şehirde görevlendirildi. Taş’ın görev yapacağı il ise Ankara olarak belirlendi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Salih ÖZDEMİR(5.8.2017 19:32:31)

    İsabet olmuş. Bolu da Tarım yapılacak toprak mı bıraktılar, bu müdür buna engel olmadığı için vebali var. Bolu ovasını kümes işletmecilerine teslim ettiler. Sanayiyi de taşırlarsa Boluyu bitirmiş olacaklar.Bunda vali dahil  bizi yönetenlerin vebali olacak .Bolu da bütün siyaseti belirleyen bir kişidir. O gittiğinde ancak 10 sene sonra Bolu normale döner. Giden müdürün yerine kim gelirse gelsin bolu ovası talan edilecek, taaki o bir kişi gidene kadar

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.