bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Yeni dönel kavşakta 3’üncü kaza  

 • Yeni dönel kavşakta 3’üncü kaza  
 • Yeni dönel kavşakta 3’üncü kaza  
 • Yeni dönel kavşakta 3’üncü kaza  
 • Yeni dönel kavşakta 3’üncü kaza  

       Yeni dönel kavşakta 3’üncü kaza  
          Yeni yapılan dönel kavşakta, ortaya yapılan göbeği fark edemeyen sürücüler kaza yapmaya devam ediyor. Dönel kavşak yapılalı 24 saat dolmadan 3’üncü kaza meydana geldi.  
          Yeni yapılan dönel kavşakta yeterli işaretleme olmaması nedeniyle yapılalı henüz 24 saat dolmadan 3’üncü kazaya sahne oldu. 
          Üçüncü kaza olayı gece saatlerinde Mehmet Akif Ersoy Bulvarı ile Paşaköy Caddesi’nin kesiştiği yeni dönel kavşak haline getirilen göbekte meydana geldi. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı’ndan Kalıcı Konutlar yönüne gitmekte olan bir otomobil, yeni yapılan dönel kavşağı fark edemeyince, bankete vurup havalanarak kavşağın ortasına uçtu. 

 

YORUMLAR Toplam yorum: 10
 • SÜMER(9.8.2017 23:15:44)

  SÜMER MAHALLALESİNE NE DEMELİ? DARACIK YOLA 2 TANE KOCAMAN DÖNEL KAVŞAK YAPMIŞLAR HEMDE 3-4 METRE ARALIKLARI VAR KAVŞAKLARIN... YUH DİYORUM PES DİYORUM OHA DİYORUM.. BOLUDA YAZ MEVSİMİ DEMEK YOL KALDIRIM MEVSİMİ DEMEK. CADDEYİ KULLANAMADIĞIMIZ GİBİ ARA SOKAKLARIN HENDEKLERİ YETMEZCESİNE SAÇMA SAPAN DEVASA DÖNEL KAVŞAKLAR ÇIKTI BAŞIMIZA... HER SENE AYNI ÇİLE ÇEKTİRİLMEZ ARKADAŞ...

 • kem14(8.8.2017 10:46:52)

  O dönel kavşaklar geniş yolları olan yerlere yapılır. İki arabanın yan yana zor geçtiği yerlere bu kadar biçimsiz dönel kavşak yaparsan her gün kaza olur.

 • kültür(7.8.2017 09:22:40)

  Ak Partili sayın yöneticiler lütfen sn. belediye başkanı nı Bolu'da yeni bir yol, kavşak vb. gibi düzenlemeler yapmaması konusunda uyarın. Bolu hepimizin, giden paralar hepimizin.

 • Beyamca(7.8.2017 08:21:39)

  Belediye o kavşaklar a çiçek diktimi her bişey unutur bolu halkı bide belediye çalışiye demeden de edemez, işte böyle insanlara ah, beddua edin, senin arabanda amortisör patlamıssa oy verenin vebali var, bunu unutmayın

 • nejdet uçak(6.8.2017 23:55:57)

  İLGİLİLERE "BAHÇELİ EVLER MAHALLESİNİN SÜMBÜL SOKAĞINA BAYRAMDAN ÖNÇE SU BORUSU DÖŞENTİ.  1 AY SOKAK TOZ TOPRAK İÇİNDE KALDI.SONRA MÜTEHAİT  KÜTAHYALI AHMET BEY  YOLU SURİYELİ İŞÇİLERLE YAPTI.REZALET NASIL HAK EDİŞ YAPILDI MERAK EDİYORUM.YOL YAĞMUR YAĞINÇA  12 ĞÖLLER GİBİ.SOKAK SAKİNLERİ MAĞDUR.SAYGILAR.

 • ferit(6.8.2017 22:27:01)

  bu yuvarlak biçimsiz yavşaklar daha çok kazaya sebep olur

 • SİNEM(6.8.2017 11:53:35)

  Böyle belediyecilik olmaz olsun. Ama Bolu halkı duyarsızlığı ile, tepkisizliği ile, bananeciliği ile bunları hak ediyor. Her toplum hak ettiği şekilde yönetilirmiş. Alaaddin Yılmaz'a oy verenler, AKP zihniyetine oy veren umarım pişman olmuşlardır.

 • bolulu(6.8.2017 11:36:31)

  Her sokağa, her bina önüne yapılan yer altı çöp depolarına ne denmeli, kokudan geçilmiyor. Mavi yeşil çöp kutuları daha iyiydi.

 • Beyamca(6.8.2017 10:13:29)

  Orada sorun işaretleme değil orası ve uğur mumcu parkı kadar aptalca bi kavşak yoktur,bulvardan 2 şeritli yol tek şerite düşüyor tır yada otobüs hürriyet caddesine dönmek istese tüm trafik o aracın geçmesini bekliyor çünkü oraya hiç gerekli olmayan salakça bi dönel kavşak var i, inanın istisnasız herkes belediyeyi kalaylıyor, haklılar herkes

 • Dinçer(6.8.2017 08:53:46)

  Türkiye'nin her yerini gezen birisi olarak şunu net olarak söyleyebilirim ki; bu memleketin en beceriksiz belediyelerinden birisi Bolu Belediyesidir. 15 yıldır o kadar para, zaman ve emek  harcanıyor ama yapılan işlerde kalite yok. Denetim yapılmıyor. Öyle olunca da yeni yapılan bir iş daha ekonomik ömrü dolmadan tekrar yapılıyor. Bolu hadi köy demeyelim de kasaba yönetilir gibi yönetiliyor. Belediye Başkanı dünyanın her yerini gezip, devletin olanaklarını kullanıyor ama kent mimarisinden hiç haberi bile yok. Her şeyi ben bilirim mantığıyla Bolu'yu yönetemezsiniz. Sonuç itibariyle Bolu'nun sahibi yok ve Bolu halkı ne yazık ki bu çileyi çekecek. Halk duyarsız ve tepkisiz. Kendileri oy verdi, çilesini de kendileri çeksin...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.