bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Mudurnu'da 36 km 1.kat 26 km 2. kat köy yolu asfaltlanıyor

  • Mudurnu'da 36 km 1.kat 26 km 2. kat köy yolu asfaltlanıyor

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun açıkladı; Bu bayram yolculukta da yüzünüz gülecek. Mudurnu'da 36 km 1.kat 26 km 2. kat köy yolu asfaltlanıyor

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "İl Özel İdaremiz aracılığıyla sadece Mudurnu İlçemizdeki köy yollarımızda, 1'nci ve 2'nci kat olmak üzere, toplam 62 kilometre mesafede asfaltlama çalışması gerçekleştiriyoruz. 14 köyümüzün içme suyu depolarını yeniliyoruz. 3 köyümüzde ise, isale hattı çalışmaları yapıyoruz" dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yasama faaliyetlerine verilen arada seçim bölgesinde başlattığı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Milletvekili Ercoşkun, Mudurnu İlçesi'ne yaptığı ziyarette, 11 köyün buluştuğu ve Yayla Cuması olarak tabir edilen bayrama katıldı.

Sıcak ve samimi görüntülerin objektiflere yansıdığı bayram etkinliğinde Milletvekili Ercoşkun, Mevlid-i Şerif organizasyonuna katıldı, şehitler için dua etti. Cuma namazı sonrası Milletvekili Ercoşkun, kalabalık arasına karışarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Birlik ve beraberlik mesajları veren Ercoşkun, bayram buluşmasında ayrıca, vatandaşların karşısına yeni ulaşım yatırımlarıyla çıktı.

"KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ, MUDURNU'DA GÜZEL BİR BAYRAM BİRLİKTELİĞİNE ORTAK OLDUK"

Milletvekili Ercoşkun, yayla bayramı ziyareti hakkındaki açıklamalarında, "Mudurnu bölgesinde Yayla Cuması olarak tabir edilen ve 11 köyün buluştuğu bir bayramı geçtiğimiz Cuma günü hep birlikte eda ettik. Topardıç'tan Ketenler'e, Hacı Halimler'den Feruz'a kadar, bölgedeki 11 köyün katkıları ile hem Cuma namazı eda edildi, hem de güzel bir etkinliğe, güzel bir birlikteliğe imza atıldı. Bizlerde Mudurnu bölgemizin önemli bir etkinliğine teşkilatımızla birlikte katılarak, bu heyecana ortak olduk" diye konuştu.

"TOPLAMDA 62 KİLOMETRE KÖY YOLU ASFALTLANIYOR"

Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarında ayrıca, Mudurnu köylerine yönelik ulaşım yatırımlarına açıklık getirerek, şöyle konuştu: "Mudurnu bölgesinde İl Özel İdaresi çalışmalarımız çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Pelitözü'nden Örencik-Samat arasına kadar ve Ordular'dan Göncek'e kadar çok sayıda köy yolunda, toplamda 36 kilometre birinci kat asfalt çalışmalarımız devam ediyor. 2'nci kat asfalt olarak da 26 kilometrelik bir çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

"14 KÖYÜN İÇME SUYU DEPOLARI YENİLENİYOR, 3 KÖYE İSALE HATTI ÇEKİLİYOR"

Bunun yanında 14 köyümüzde içme suyu deposu yenileme çalışmaları gerçekleşiyor. Göncek, Samat ve Güveytepe köylerimizde de isale çalışmaları devam ediyor. İlçe Başkanımız Mehmet Arıkan, İl Genel Meclisi Üyelerimiz Ahmet Uzun ve Vedat Özkan ile birlikte bu çalışmaları aktif bir şekilde takip ediyoruz. Hem vatandaşımızla birlikte oluyoruz, hem de bu çalışmaları yerinde inceleme imkanı buluyoruz. Mudurnu'nun geniş bir coğrafyaya sahip olması, çok sayıda köyünün bulunması ve arazi yapısının zor olmasına rağmen bu çalışmaları devam ettiriyoruz."

"HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK"

Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarının sonunda, "Cenab-ı Hak nasip ettiği müddetçe, Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve AK Parti hükümetlerimiz ile vatandaşlarımıza yönelik bu hizmetlerimiz inşallah devam edecek" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • köroğlu(8.8.2017 09:36:40)

    İyi güzel... Değerli yöneticilerimiz bir de Kıbrıscık'ın kalan 5 km.lik yolunu yapmak için gayret gösteriverseler...  Bolu halkının %15'ini oluşturan Kıbrıscık'lıları memnun ederler....

  • Hamdi bey(8.8.2017 07:17:07)

    Mudurnu -bolu arası rezil rezil köstebek yuvası gibi gerçi bolunun heryeri öğle, devenin hesabı nerem doğruki

  • Jale SONER CANBOLAT(7.8.2017 12:08:03)

    cumartesi günü yolum  Mudurnu yoluna düştü. hani asfalt yapılmıştı ne asfalt var nede düzgün bir yol var. Mudurnuya nasıl gidip geliyor insanlar 3 vekilimiz  görmüyorlar mı Sayın ALİ  BEY ŞUKADAR YOL ASFALTlandı diyor   şehirler arası yollar dururken  köy yollarımı asfaltlanıyor.arabam haşat oldu yoldan.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.