bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 8 Ağustos Salı)

  • Vefat edenler (Bugün 8 Ağustos Salı)

     Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- Mengen Hacıahmetler Köyü Kediler Mahallesi halkından, Mengen esnaflarından Niyazi KURT’un Ağabeyi, Mübeccel Kurt’un eşi, Ramazan, Nihat, Erkan, Serdal ve Merhum Akif’in, Nevin, Sevim, Sezgin Hanım'ın Babaları; Nazif KURT(76) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Tabaklar-Yazıyaka Camisi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedilecektir.

           2- Aktaş Mahallesi sakinlerinden Merhum Halit ateş ve Kübra Ateş’in Oğlu, Erhan Doğanöz, Ferhan Direk’in Ağabeyleri, Güler Ateş'in Eşi, Tolga ve Bora Ateş’in babaları, Fikret Doğanöz’ün Kayınbiraderi; Erdoğan ATEŞ(66) Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’na defnedilecektir. 

        3- Köroğlu Mahallesi halkından, Merhum Murat TOPRAK'ın eşi, Kaya TOPRAK ve Ayşe KAYA'nın annesi, Merhum Muhammet TOPRAK'ın yengesi; Nadiye TOPRAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kaynaşlı Taşaltı Acı Elmalık Mezarlığı'nda kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Taşaltı Acı Elmalık Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Hamidiye Köyü halkından, Merhum Kadir ve Sıdıka HASEKİ'nin kızı, Köroğlu Hastanesi'nden emekli Adem TAŞDELEN'in eşi, Kıymet ÖZTÜRK ve Kıvanç TAŞDELEN'in annesi, Orhan ÖZTÜRK ve Elif TAŞDELEN'in kayınvalidesi, Necdet HASAKİ, Gülser KAVAK ve Aysel YUCA'nın ablaları; Gülsevim TAŞDELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Seben İlçesi Alpagut Köyü halkından, Abdullah, Sefer, Hüsamettin ÇALIŞKAN, Hadiye SINMAZ ve Ayşe ARABACI'nın annesi, Muammer ÇİFTÇİ'nin eşi; Şaziye ÇİFTÇİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Seben İlçesi Alpagut Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Muhsin YAŞAR(9.8.2017 07:04:08)

    Ölen kardeşlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet,geride kalan yakınlarına Sabrı Cemil vermesini; Rabbımızdan niyaz ederim.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.