bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

"Göynük'e 24 milyon TL maliyetle 2 baraj inşa edeceğiz"

 • Göynük'e 24 milyon TL maliyetle 2 baraj inşa edeceğiz

         Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mudurnu İlçesi için açıkladığı ulaşım yatırımlarının ardından bu kez de Göynük İlçesi için yatırım açıklamasında bulunarak, "Göynük'e 24 milyon TL maliyetle 2 baraj inşa edeceğiz. Yaklaşık bin hektar tarımsal araziyi daha sulama imkanına ulaşacağımız yatırımlarımızla Göynük'ün verimli topraklarında ürün çeşitliliği elde etmenin yanı sıra tarımsal gelir rakamlarında da Allah'ın izniyle artış sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

       AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, İl Özel İdaremiz aracılığıyla sadece Mudurnu İlçemizdeki köy yollarımızda, 1’nci ve 2’nci kat olmak üzere, toplam 62 kilometre mesafede asfaltlama çalışması gerçekleştiriyoruz. 14 köyümüzün içme suyu depolarını yeniliyoruz. 3 köyümüzde ise, isale hattı çalışmaları yapıyoruz” açıklamaları sonrası, bir önemli yatırım müjdesini de Göynük'e verdi.

      GÖYNÜK'E ÖZEL BARAJ YATIRIMLARI İÇİN 24 MİLYON TL'LİK BÜTÇE

      Milletvekili Ercoşkun, Kurban Bayramı öncesi,    ilçede tarımsal nüfusun yüzünü güldürecek açıklamalarında, "Göynük İlçemizde Hasanlar-Cemaller ve Dedeler-Yeniköy bölgelerinde iki yeni baraj inşa edeceğiz. 24 milyon TL maliyetli bu baraj yatırımlarımız sayesinde, yaklaşık bin hektar tarımsal araziyi daha sulama imkanına ulaşacağız. Göynük'ün verimli topraklarında ürün çeşitliliği sağlamanın yanı sıra tarımsal gelir rakamlarında da Allah'ın izniyle artış sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

      İKİ DEV BARAJ YATIRIMI GÖYNÜK'TEKİ BİN HEKTAR ARAZİYE ADETA HAYAT VERECEK

       Milletvekili Ercoşkun, yatırımların ayrıntıları hakkında, şöyle konuştu: "Göynük bölgesinde çok önemli tarımsal yatırım girişimlerimizden biri daha neticelendi. Özellikle Hasanlar ve Cemaller bölgesinin yanı sıra Dedeler ve Yeniköy bölgesinin beklediği sulama amaçlı baraj projesi Devlet Su İşleri tarafından ihale edilmiş durumda. Hasanlar-Cemaller Barajı ortalama 710 hektarın sulanmasını gerçekleştirecek. Dedeler-Yeniköy Barajı'yla da 246 hektar tarımsal arazi sulanacak. Toplam ihale büyüklüğü ise 24 milyon TL civarında. İşin yapımı da 800 gün olarak hedefleniyor. Bu sayede Göynük'ün verimli topraklarının tarımsal amaçlı kullanımı da daha üst bir noktaya yükselecek. Daha farklı ürünler elde edip, tarımsal gelir seviyesinin artmasını hedefliyoruz. Göynük tarımsal arazi açısından geniş topraklara sahip bir ilçemiz. Gökçesaray Barajı'nın tamamlanmasından sonra, bu iki barajımızın devreye girmesi ile o bölgedeki tarımsal üretim daha da artacak. Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu'na, AK Parti teşkilatımıza ve muhtarlarımıza destekleri için çok teşekkür ediyorum. Göynük'e ve Bolu'muza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum."

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • Cakir(9.8.2017 20:26:33)

  O bahsettiğin adam bu ülkeye milyar dolarlık yatırımlar yapan ve devletin en çok kar ettiği şekilde ihalelere katılan şirkettir. Senin gibi inönüstler hazım edemiyor.

  Sırf sosyal medyada yayılan sahte haberlerle yola çıkıyorsunuz. Beyniniz çürümüş geçmiş olsun.
  Ülke şantiyeye dönmüş diyor birde :)
  Sen burada hakaret ederken Türk Milleti çalışıyor ve güçlü olmak için değer üretiyor. Sen git devletten beslenen ağzı kokan sahte terörist akademisyenleri savun.

 • Bitik Esnaf(8.8.2017 22:50:24)

  Çakır boş yapma koçum herkes ne olduğunu gayet iyi görüyor.
  Hakaret demişsin, ya okuma yazman yok yada art niyetli bir organizmasin.
  Özel ihaleleri bilmem mi hiç iyi hatirlattin.
  Milletin ...... Koyacağız diyenler kral oldu ülkede.
  Durmak yok yola devam koç.
  Ülke şantiyeye döndü. Bakalım bina yapacak yer kalmayınca çark nasıl dönecek ? Merakla bekliyorum.
  Bu arada TRT vergisine zam geldi. Öyle fazla teknolojik harcama yapma.
  Organik hoşaf öneririm sana iyi gider soğuk soğuk :)
  Girişimcilik falan filan anlarsın sen o işlerden.

 • Güldürdün(8.8.2017 20:16:26)

  Bolu kullanıcı ismiyle saçmalayan şahıs. Nemden mahvol duysan Yallah Antartika'ya

  Göl de yapacağız Barajda yapacağız. Nükleer Santralde olacak, rüzgar ve güneş panelleride senin ve senin gibilerin yok kuş göç yoluymuş, nem oluyormuş ağaçmış böcekmiş geçeceksin bu çevrecilik adı altında pusuya yatmayı :)

  Enerjiyi elinde bulunduran gücü elinde bulundurur. Bunu artniyetliler çok iyi biliyor. Artniyetlilere kanıp sırf hukumete giydirmek için Türkiye'ye karşı cephe alan Cahillerede öğreteceğiz.

 • Cakir(8.8.2017 20:11:17)

  Bitik Esnaf lakaplı kronik senin bu hayatta yaşama amacın Yerel haber sitelerinde ve sosyal medyada Hükümete ve yetkililerine hakaret etmek ve kendinin bile bilmediği bir yerlerinden uydurduğun saçma bilgileri spakülasyon yapıp çoğaltmak mı?

  Milyar dolarlık ihaleleri açan bu hükumet, özel firmalara lisans
  verem bu hükümet alabiliyorsan, paran varsa alda birde sen yap birşeyler bu ülkeye bir katkın olsun. Sabah akşam hakaretle olmuyor bu işler KATMA değer üret KATMA değer. Gerçi bu ülkeye hizmet etmessiniz siz. Sizin hizmet ettiğiniz başka yerler var.

  Sürekli aynı kelimeleri ve cümleleri kullanarak kullanıcı adı değiştirince başkası olmuyorsun. Dikkat Et.

 • Bitik Esnaf(8.8.2017 14:10:09)

  Maliyetini belirtiyor ki cahil olanlar, baraj yapımını M.Vekili veya Akp karşılıyor sansın.
  Doğrusu şu, Devlet bütçesiyle Göynük'e 2 yeni baraj yapılacak.
  Yani tüm vatandaşların verdiği vergilerden toplanan parayla.

  Bu arada TRT Payı %6'dan %10'a çıkarıldı. Artık telefon alırken daha pahalı alacaksınız. Akp propagandası yapan TRT'ye vergilerimi HARAM ediyorum. Yandaşların boğazında kalsın İNŞALLAH.

 • Bolu(8.8.2017 13:58:47)

  Bolu'nun havasını değiştirdiniz NEM den mahvolduk sıra ilçelere geldi. Göynük tavukçulukla geçinen bir ilçe o üreticilere allah kolaylık versin. Yandaş müteahhitler kazansın diye yatırımlar sürekli İNŞAAT üzerine ama DOĞA BUNU AFFETMEZ....

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.