bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Doğanay buraya kadar mı?

 • Doğanay buraya kadar mı?

      Doğanay buraya kadar mı?
        AKP Giresun İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan Erdoğan; bazı il başkanlarını hedef alarak; “Kusura bakma” dedi. 
        AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun'da katıldığı toplantıda tüm teşkilatları tek tek ayağa kaldırarak yoklama aldı. Yoklama esnasında bir teşkilatın toplantıya az katılmasına sitem eden Erdoğan, "Nurettin burayı da görüyorum arkayı da görüyorum, ama kusura bakma!" diye tepki gösterdi.
       Bu tepkiden sonra dün de AKP Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay basın toplantısı yaparak; partisinin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “metal yorgunu” olanlar gitsin, sözünü beğenmemiş olacak ki, metal yorgunluğu “mental yorgunluk” olarak değiştirerek kendisinin yorgun olmadığını anlatmaya çalıştı. 
        MENTAL YORGUNU DEĞİLMİŞ!
        AKP İl Başkanı Nurettin Doğanay, son dönemlerde genel başkanları tarafından sürekli dile getirilen metal yorgunluk içerisinde olan yöneticilerin görevi bırakması konusunda açıklamalarda bulundu ve son iki seçimde ekip arkadaşlarımla birlikte zaferle çıkmış, Ak Partinin Bolu’da 15 yıllık rekor oyunu yakalamış bir İl Başkanı olarak söylüyorum, kendimde en ufak bir mental yorgunluk  görmüyorum’ dedi.
         İl Başkanı olarak söylüyorum; kendi adıma böyle bir yorgunluk hissetmiyorum. Ne bu göreve başlarken, ne ortasında ne de bugün asla böyle bir mental yorgunluğu kendimde görmüyorum.
         GENEL BAŞKANA REST Mİ ÇEKİYOR?
          AKP’nin daha önce görev yapmış farklı yöneticilerine bu konudaki düşüncelerini sorduğumuzda, eski yöneticiler "Doğanay kendisinde metal yorgunluk hissetmeyebilir, ama kendisi başarılı mı, başarısız mı onun değerlendirmesini bizzat Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan yapacak. O’nun değerlendirmesini beklemeden kendisinin açıklama yapması yersiz. Bu açıklama rest çekme gibi bir şey. Ayrıca partimizin 16 Nisan’da MHP ile beraber “evet” oyu kullandığını bu anlamda tek başına referanduma katılmadıklarını, Bolu’da evet oylarının yüksek çıkması, Doğanay’ın başarısı olarak  kabullenemez”  dediler.
        "KUSURA BAKMA NURETTİN"
         “Böyle rest çekerse, bugün genel başkanımız Giresun’da Nurettin Canikli’yi kast ederek ‘kusura bakma Nurettin!’ dedi, Bolu’da bu Doğanay’ın demecini okursa, ona da ‘kusura bakma Nurettin’ diyeceğine eminiz” diye sözlerine sonlandırdılar.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 8
 • Rıza(11.8.2017 22:25:01)

  Doğanay kardeşimiz neden bu açıklamayı yaptı hiç de anlayamadım Akp den açıklamaya tepki gelmeside başka sorun demekki işler karışık,, Yenilenmeleri gerekir tabiki. Reis de bunu istiyor. Ancak biz yenilensek de vatandaş geçmişi unutmuyor. Sadece oy verecek başka parti yok diye oy veriyor bence,. ama bu sefer Mhp çok takdir topladı devlet bahçeli sağ seçmen için çok sevilen bir lider oldu aslında hiç sevmezdik bu bahçeliyi gitsin artık mhp ye başka lider gelsin derdik yanılmışız arkadaş şimdide sağ seçmende tek adam bahçeli imiş gerçek devlet adamı düşüncesi hakim hakkını yemeyelim bu ülkücüler gerçekten adammış bunlara ülkede belediye de emanet edilir

 • Marka Şehir(11.8.2017 22:13:26)

  Daha önce ne millet vekilliği ne belediye başkanlığı yapmamış biri gelsin ve seçilsin bu sefer. Belediye Başkanının partisi önemli değil. Karakteri kişiliği önemli. Ancak lütfen daha önce Bolu da daha önce denenmiş parti, başkanlık fırsatı verilen bir parti olmasın. Bolu artık Marka Şehir olamalı.

 • Değişim Gerekir(11.8.2017 19:19:28)

  Bolu için farklı bir siyasi partiyi deneme vakti gelmedi mi ? Yıllarca Chp denendi. Dsp denendi. Uzun yıllardır Akp denendi. Bolu bu sefer Önce Ülkem ve Halkım diyen Mhp yi denemeli. Önce Bolu ve Bolu lu diyecekler Mhp liler eminim. Bakın içlerine sızmış hainleri en tepeden en tabana hiç acımadan temizlediler.  

 • Bolu(11.8.2017 14:59:04)

  Kazanmak istiyorsa AKP bütün teşkilatları yenilemesi gerekiyor Bütün ilçelerde dahil.

 • rest çekmek(11.8.2017 14:37:25)

  Doğanay başta büyük ümitler vaat etmişti... Belediyenin yaptığı olağanüstü yanlışlar konusunda çıkıp tek bir laf edememesi tüm ümitleri suya düşürdü... Bolu'nun düştüğü şu anki durum, hiçbir ilde görülmeyen fahiş vergiler, yandaş mütahitlere verilen müthiş paralar vs. hepsinde de Doğanay'ın vebali var...

 • emekli(11.8.2017 11:46:56)

  Üye ile bürokrat arasındaki sıkıntıyı çözmeyip,bürokrat tarafını tutarsanız TABAN sizi tozduman edecek.Bakalım GÜÇLÜDEN yana olmak size ne kazandıracak.

 • Ali(11.8.2017 08:28:53)

  Sizlerle olmaz artık bolu

 • Beyamca(10.8.2017 15:35:22)

  Boludan en yüksek oy çıkıyor ama hizmetin en kötüsü layık görülüyor

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.