bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu’da cinayet        

  • Bolu’da cinayet        

     Bolu’da cinayet        
       Bolu’da GSM işletmeciliği yapan Burak İletişim'in sahibi, bir çocuk babası 30 yaşındaki Burak İçöz, başına sıkılan mermilerle hayatını kaybetti. Olayda bir kişi de ayağından yaralandı.
       Korkunç cinayet bugün sabaha karşı saat 04.00 sıralarında Paşaköy Mahallesi Kuruçeşme Sokak'ta meydana geldi. GSM işletmeciliği yapan Burak İçöz, garsonluk yapan ve daha önceden aralarında husumet olduğu belirtilen 44 yaşındaki Kudret Tosunoğlu ve 42 yaşındaki Şenol Yılmaz ile karşılaştı. 3 kişi arasında çıkan tartışmada Tosunoğlu belinden çıkardığı tabanca ile İçöz’ü başından vurarak öldürdü. Tosunoğlu seken kurşunla arkadaşı Şenol Yılmaz’ı da bacağından vurdu.
       Burak İçöz başına aldığı mermilerle olay yerinde hayatını kaybederken, bacağından vurulan Şenol Yılmaz İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi acil servisine kaldırıldı. Zanlı Kudret Tosunoğlu ise adam öldürmek ve yaralamak suçlarından gözaltına alınarak Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’ne götürüldü. Olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma sürdürülüyor.


 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • bahceli(13.8.2017 19:11:31)

    yatdın yer cennet olsun kardesım gonlunde kalbınde temız bır ınsandın uzuldum ıyıler yasamzmş ailesıne sabırlar dılıyorum,

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.