bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Göynükteki orman yangını sürüyor      

 • Göynükteki orman yangını sürüyor      
 • Göynükteki orman yangını sürüyor      
 • Göynükteki orman yangını sürüyor      

      Göynükteki orman yangını sürüyor       
       Bolu’nun Göynük İlçesi’ndeki Safranlar Köyü’nde bulunan ormanlık alanda bugün akşamüstü çıkan yangın halen sürüyor. Çıkan yangına, Bolu, Mudurnu, Göynük ve Taraklı belediyelerine ait itfaiye ekipleri ve iş makineleri, Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra köylüler ve ilçe halkı kendi imkanları ile müdahale ediliyor. 
      Göynük’teki orman yangını akşam saatlerinde çıktı. Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıktığı bildirilen yangına Bolu ve Mudurnu itfaiyeleri de müdahale ediyor. 
      Yangının rüzgarında etkisi ile kısa süre içerisinde büyüdüğü belirtilirken, yanan bölgede sarı çam ormanı bulunduğu, çam ağaçlarının çıra gibi çok çabuk tutuşarak alevlenmesi nedeniyle söndürülmesinin zorlaştığı ifade ediliyor. Yangına Bursa bölgesinden gelen yangın söndürme helikopteri ile de havadan müdahale edilmeye başlandığı belirtiliyor. Yangını kontrol altına almak için bölgede çalışmalar sürüyor” dedi. Yangının şu an için 10 hektarlık alanı etkilediği belirtiliyor. 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
 • Bitik Esnaf(4.9.2017 12:42:57)

  Şimdi oralara ne güzel villalar yapılır.
  Tam da tepede he konumu.

 • güzel(4.9.2017 03:34:43)

  Dün çakmaklar mesire alanından yukarı çıktım orman içlerine indim inşaat artıklarını istifleyen mahluklar, eski mobilyalarını atmış yaratıklar, elektrik malzeme artıkları savurmuş ne idüğü meçhuller... her taraf rezalet.. belediye 4 metre genişliğindeki yola 12 metrelik kaldırım yapmakla meşgul Bolu'yu betonla döşediler metrekare maliyeti ne...marka şehirmiş.. çıkın çevreye pislikte marka şehri görürsünüz

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.