bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kent Meydanı’nda göçmenler birbirine girdi

 • Kent Meydanı’nda göçmenler birbirine girdi

       Kent Meydanı’nda göçmenler birbirine girdi
        Kent Meydanı’nda yabancı uyruklu oldukları öğrenilen iki grup birbirine girdi. Çıkan kavgada yaralananlar olurken, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
       Olay, geçtiğimiz akşam saatlerinde Kent Meydanı’nda gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu oldukları öğrenilen iki grup Bolu Valiliği önünde kavga etmeye başladı. Büyüyerek devam eden kavga Kent Meydanı’na yayıldı. Birbirine saldıran yabancı uyruklu göçmenler arasında yaralananlar olurken, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kavga vatandaşlar arasında büyük paniğe neden oldu.
      Kavga eden şahıslardan bazıları polis ekiplerine karşı gelmeye çalışınca tansiyon iyice yükseldi. Takviye ekiplerinin gelmesi ile beraber polisler kavgaya karışan şahısları gözaltına alarak Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği’ne götürdü. Kavgada yaralanan şahıslar ise yapılan ilk müdahalenin ardından karakola sevk edildi.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • bolulu(5.9.2017 18:32:43)

  La bana bi harçlık verinde bı akcakocaya olsun gideyim laaa...

 • alp(5.9.2017 00:54:14)

  Daha fazlası gelsin .Çapulculuk yapsınlar belki anlar diğerleri.

 • varmısınız(4.9.2017 13:43:39)

  Sızlanmaya gerek yok.Bu günler daha iyi günlerimiz.Bunların sayıları  ilk geldikleri gibi değiller.Gitgide çoğalıyor,adeta ürüyorlar.Bunlar bu ülkenin gelecekte baş belaları olacak.Yapılacak şey,bunlara ev,iş vermemek,maddi yardımda bulunmamak.Bakın o zaman savaştan kaçtık deyip,tatil ve bayram için ülkelerine gidenler bir daha bu ülkeye dönebiliyorlarmı..Varmısınız....

 • Bitik Esnaf(4.9.2017 12:39:32)

  Din kardeşlerimiz aralarında münakaşa etmişler.
  Ne var bunda. Her 2 tarafa da 500'er lira harçlık verip olayı tatlıya bağladık.
  Din kardeşlerimiz, devletten yardım-harçlık alıyor ve vergisiz yaşıyor diye üstlerine gitmeyin bu kadar.
  Siz de akıllı olun öyle yaşayın.
  Mesela ben o kadar akıllı değilim.
  Devletimiz surilere harçlık vermiş. Din kardeşlerimiz ülkelerine ziyarete gitmişler bayram için. Benim param olmadığı için hiçbir yere gidemedim.
  Ama elektrik faturasına kullandığım kadar da vergi vermesini biliyorum.
  Kafam az çalışıyor yani.

 • Köroğlunun torunu(4.9.2017 12:39:22)

  Bunlar ne göçmen ne sığınmacı hele mülteci hiç değil.Zulümden baskıdan kaçan hangi insan kaçtıkları yere tatile gidiyor.Gelecekte Türkiye!nin en büyük sorunu bunlar olacak.Göreceksiniz.

 • Nevzat YILMAZ(4.9.2017 12:38:55)

  Bu Suriyeli, Irak'lı göçmenlerin asayiş olaylarına falan katılmadıklarını iddia eden Akp'li politikacılar vardı.. Bu ve bunun gibi örnekler sadece görüneni..! Göçmen durumundayken bunları yapabilenlerin 1-2 yıla kadar vatandaşlık hakkı kazandıklarında yapacaklarını siz hesap edin..
  Bunların neden göcmen kamplarına değilde, şehirlere serpiştirilerek barındırıldıklarının, ayrıca pekçok konuda da neredeyse kendi vatandaşlarımızdan daha fazla haklara sahip olduklarının izahi, sadece "EFENDİM ONLAR BİZİM KARDEŞLERİMİZ" olamaz.! Biz bu memleketi araplara bedavaya vatandaşlık dağıtalım diye kurmadık..!!
  Madem bu konuda kendine güveniyor AKP ; BUYRUN HALK OYLAMASI'na..
  MİLLET tayin etsin,
  Suriye'liler Kalsın mı,  Gitsin mi.?????

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.