bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

2 kızla tartışıp tüfekle ateş edince gözaltına alındı

 • 2 kızla tartışıp tüfekle ateş edince gözaltına alındı
 • 2 kızla tartışıp tüfekle ateş edince gözaltına alındı

     2 kızla tartışıp tüfekle ateş edince gözaltına alındı
       Bolu Gölyüzü Mahallesi’nde yaşanan olayda, Ramazan B. İsimli vatandaş, evinin önünden motosikletle geçen 20 yaşındaki A.Y. ve 21 yaşındaki B.S. adlı kızlarla tartışıp korkutmak için tüfekle ateş açtı. Kızlar motosikleti bırakıp kaçarken Ramazan B. polis tarafından güçlükle gözaltına alındı.
       Olay, dün akşam Gölyüzü Mahallesi Çayırpınar Sokak'ta meydana geldi. Evinde alkol alan Ramazan B., daha önceden tanıdığı B.S. ve A.Y. adlı kızları evinin önünden motosikletle geçerken gördü. Aralarında geçmişe dayalı bir husumet bulunduğu belirtilen Ramazan B. ile kızlar tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ramazan B., evden aldığı av tüfeği ile dışarı çıkıp havaya 3 el ateş etti. Korku ve paniğe kapılan kızlar, motosikleti bırakıp koşarak kaçtı. Kaçan B.S. ve A.Y.'nin arkasından hakaret ve küfür ettiği öne sürülen Ramazan B., daha sonra tüfeği eşine verdi.
      Çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen polis ekipleri Ramazan B.'yi gözaltına almak istedi. Ancak, Ramazan B., alkolün de etkisiyle polislere direndi. Bu sırada Ramazan B.'nin eşi ve annesi de polislere tepki gösterdi. Ramazan B., 4 polis tarafından güçlükle kelepçelenip ekip otomobiline bindirildi.
      Bir süre sonra B.S. ve A.Y., olay yerine geldi. B.S., polislere olayı anlattığı sırada Ramazan B.'nin eşiyle de tartıştı. Araya giren polis, tartışmanın büyümesini önledi. Ramazan B.'den şikayetçi olan iki kız ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. B.S. ve A.Y., polisteki ifadelerinde Ramazan B.'nin kendilerine iftira attığını ileri sürdü. Olayda kullanılan tüfeğe el konulurken soruşturma sürdürülüyor.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
 • Mahalle sakini(5.9.2017 16:26:38)

  İlimizde Iraklı Suriyeli doldu yetmemizmiş gibi cinganlarda mahallemize yayıldı.Cingan çalar Kürt oynar misali eline tüfek alan bıçak alan hatta balta alan olay çıkartıyor.Gölyüzü mahallesi Hisar tepesi altı, Dalkılıç sokak,İlhan sokak,Çayırpınar işgal altında.Bu sokakları muhtarın daha iyi bildiği halde şikayet edilmiyor gerçi edildiği Zamanda polisimiz yanlarında sönük kalıyor.Suçlu cazgır olunca masum suçlu oluyor.Yaşadıkları yerler çöp yuvası ve zabıtamızda şikayet edilince umursamıyor bunları.Sokakta imza atacak 3 kişi yok şikayet için ama ilgilenecekte yok şikayete.Çekiyoruz bakalım

 • Bitik Esnaf(5.9.2017 12:32:23)

  Demek kızları korkutmak için tüfekle ateş açtı...

  Polislerimizden kendi kızlarına yapılmış gibi muamele yapmalarını temenni ediyorum.
  Eline silah alan erkek oluyor.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.