bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Silahlı saldırı olayının zanlıları tutuklandı

  • Silahlı saldırı olayının zanlıları tutuklandı

      Silahlı saldırı olayının zanlıları tutuklandı 
        Bolu’da, dün gece saatlerinde yaşanan silahlı saldırı sonucu yakalanan zanlı İ.B. ve M.A. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
       Geçtiğimiz gece ilimiz D - 100 Karayolu üzerinde bulunan bir otelin restoranında İ.B. isimli şahıs arkadaşı G.Ç. bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönünce İ.B. tabancasıyla G.Ç.’yi ve ayırmak için gelen N.A.’yı bacaklarından vurdu. Öte yandan seken kurşunlardan biri A.A. isimli şahsın eline isabet etti. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, zanlı İ.B. olay yerinde yakalanarak gözaltına alındı.
      Akşam saatlerinde emniyetteki işlemlerinin ardından zanlı İ.B. ve M.A. adliyeye sevk edildi. Zanlı İ.B. ile M.A. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak Bolu F Tipi Cezaevi’ne sevk edildi.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • bekmeztaş(8.9.2017 20:10:14)

    boluda tek mekancı abant  başka adrese gerek yok durum ordada

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.