bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Telefonunuzdan sıra alabilir, sağlık bilgilerinize ulaşabilirsiniz

  • Telefonunuzdan sıra alabilir, sağlık bilgilerinize ulaşabilirsiniz
  • Telefonunuzdan sıra alabilir, sağlık bilgilerinize ulaşabilirsiniz


       Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Play Store’de yeni başlattığı uygulaması ile adından söz ettiriyor.
       Android İşletim Sistemi kullanan telefonlardan “İzzet Baysal Devlet Hastanesi” uygulamasını indirip kimlik numaranız ile tercih ettiğiniz doktordan sıra alabilir, radyoloji raporlarınıza ulaşabilir, laboratuar ve görüntüleme sonuçlarınızı görebilir, 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemine bağlanarak ileri tarihe randevu alabilir ve hastane hakkında bilgi edinebilirsiniz.
       İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Muhammed Emin DEMİRKOL, “Android İşletim Sistemi kullanan telefonlardan Play Store’dan “İzzet Baysal Devlet Hastanesi” uygulamasını indirdiğinizde tanımlanmış her türlü sağlık kullanım alanını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamada yer alan her bölüm, on-line olarak sağlıklı bilgiye program aracılığı ile ulaşımınızı sağlamaktadır. Hastalarımız bu program sayesinde gün içinde muayene olmak istedikleri hekimi seçebilir, rahatlıkla sırasını alıp muayene olabilir. Hastalarımız telefonlarında uygulamadan sırasını alıp hastanemize geldiklerinde ister dokunmatik sıra alma makinelerinden isterlerse hasta kayıt bölümlerinden kayıtlarını onaylattırdıktan sonra  kolaylıkla muayenelerini olabileceklerdir. Ayrıca bu uygulama ile hastalarımız tetkik sonuçlarına da anında ulaşabileceklerdir” dedi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • VATANDAŞ(8.9.2017 19:46:56)

    BİRDE ÇALIŞSA GÜZEL OLACAKTA

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.