bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 10 Eylül Pazar)

  • Vefat edenler (Bugün 10 Eylül Pazar)

     Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1- Karaçayır Mahallesi sakinlerinden, Elife KAYA'nın Eşi, İsmail ve Zekiye KAYA'nın Babaları, Ekin UÇAK'ın Dedesi, Orhan, Burhan, Erhan KAYA'nın Amcası, Sami TÜRKSEVER'in Eniştesi, Ali DUMAN'ın Bacanağı; Hüseyin KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Karacaağaç Mahallesi sakinlerinden İbrahim CESUR'un eşi, Kenan ve Hacer CESUR'un anneleri, Mehmet CESUR'un Yengesi, Nezaket CESUR'un Ablası; Emine CESUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacaağaç Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Dereboy Köyü halkından Merhum Mehmet KOCATEPE'nin eşi, Cemil, Fatma, Ayşe ve Rabia KOCATEPE'nin anneleri, Şaban KOCATEPE'nin büyükannesi, Bayram ÜNALAN ve Bahattin BİLEN'in Kayınvalidesi; Hatice KOCATEPE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Seben İlçesi Dereboy Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Hamzabey Köyü halkından, Merhum Hasan ÖZKAN'ın eşi, Sosyal Sigortalar Kurumu personeli İsmail ÖZKAN, Belediye Zabıta Müdürlüğü personeli İbrahim ÖZKAN ve Emine ÖZKAN KOLBAŞI'nın anneleri; SAFİYE ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün yukarı Hamzabey Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Beşkavaklar Mahallesi halkından, Rana Rahime GÜNEŞ'in eşi, Suat, Ufuk ve Eda GÜNEŞ'in babaları, Yiğit, Yağız, Melih ve Ömer GÜNEŞ'in Dedeleri, İşkur eski Müdürü; OSMAN GÜNEŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Çele Bağışlar Köyü halkından merhum Şaban- Hacer AKKAYA'nın oğlu, Ayşe AKKAYA'nın eşi Nihat AKKAYA-Saime KABDAN - Mitat AKKAYA'nın babaları, İbrahim AKKAYA'nın kardeşi, Bağışlar Köyü eski Muhtarı; Mustafa AKKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (11 Eylül pazartesi) Bağışlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Bağışlar Köyü aile kabristanına defnedilecektir.

        7- Mudurnu Mangırlar Köyü halkından Manav Durmuş Dönmez, Erkan Dönmez, Mehmet Dönmez ve Ahmet Dönmez’in Babaları, Sabire Dönmez’in Eşi; Mustafa DÖNMEZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi yarın (11 Eylül Pazartesi) Mangırlar Köyü’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.