bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Emniyet'te şube müdürlerinin görev yerleri değişti

  • Emniyet'te şube müdürlerinin görev yerleri değişti

       Bolu İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Armağan Adnan Erdoğan, ayağının tozuyla bazı şube müdürlerinin görev yerlerini değiştirdi. Bu kan değişikliğinin ardından önümüzdeki günlerde de bazı şube müdürlüklerinde değişiklik olacağı da öğrenildi.
       İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Bolu halkına daha iyi hizmet verebilmek için teşkilat içerisindeki bazı şube müdürlerinin görev yerlerini değiştirdi. 05.09.2017 tarihinde alınan kararla 3. Sınıf emniyet müdürü Serdar Çınar vekaleten yürüttüğü Lojistik Şube Müdürlüğü görevine asaleten atandı. Hakkari ilinden Bolu İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine atanan 3. Sınıf emniyet müdürü Cenk Akgün asaleten Güvenlik Şube Müdürü olarak, 3. Sınıf emniyet müdürü olan Güvenlik Şube Müdürü Cihangir Sağıroğlu Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü olarak görevlendirildi.

      Diğer atamalar ise şu şekilde oluştu; 3. Sınıf emniyet müdürü Birsen Çınar Han, Eğitim Şube Müdürlüğünden alınarak asaleten Pasaport Şube Müdürü olurken, 4. Sınıf emniyet müdürü Dinçer Sapmaz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevinden Personel Şube Müdürlüğü(Personel emrine) verildi. Özel Güvenlik Şube Müdür Vekili emniyet amiri Onur Tüzer Belge Yönetimi Şube Müdür vekili, Batman’dan Bolu İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine atanan Emniyet amiri Habib Aksar, Koruma Şube Müdürü vekili, BİB Merkez Amiri 4. Sınıf emniyet müdürü Serkan Demir, asaleten Çevik Kuvvet Şube Müdürü olarak görevlendirildi.

       Pasaport Şube Müdürü Vekili Başkomiser İlker Soydan Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdür vekili olarak, vekaleten Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü yürüten emniyet Amiri Ali Çalışkan B.İ.B. Polis Merkezi Amiri, 2. Sınıf emniyet müdürü Muzaffer Murat Sönmez, personel şubeden sorumlu, Kahramanmaraş ilinden Bolu İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine atanan emniyet Amiri Tahsin Tunç Personel Şube Müdürlüğüne, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görev yapan Adem Bekgöz, B.İ.B. Polis Merkezi Amirliği yardımcılığına Lojistik Şube Müdürlüğünde görev yapan Komiser Yardımcısı Mustafa Hakan Gülenç Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne asaleten, B.İ.B. Polis merkezi Amirliğinde görev yapan Komiser Yardımcısı Rukiye Yılmaz Çocuk şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğünde görev yapan Komiser Yardımcısı Songül Genç Koordinasyon Şube Müdürlüğüne ve İstanbul’dan Bolu İl Emniyet Müdürlüğüne görevlendirilen 4. Sınıf emniyet müdürü Serdal Akgün Gerede İlçe Emniyet Müdürü olarak görevlendirildiler. 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Yeni rektöre görev(12.9.2017 16:46:42)

    Sayın rektörüm son sekiz yıl içinde işe alınanların, yükselenlerin, yabancı dili geçenlerin, doçent ve prof olanların dosyalarını tek tek inceletin.  Jurilerde soruları verilerek geçmişlerdir. İngilizce soruları önceden onlara verilmiştir yada fetöcüler üds sorularını vermişlerdir. Bunları bunların dosyalarını tek tek inceletin bir komisyon kurun. Tabi gene her işin içinden Hayri bey ve MB çıkar. Millet tenezzül edip adamın adını bile söylemiyor. MB.  

  • AİBÜ(11.9.2017 14:52:55)

    Her nasılsa AİBÜ de yönetim ve yöneticiler hiç değişmiyor. Rektör değişti ama ekip aynı. Erol hoca, Hasan hoca ile de karısı ile de çok iyi kordineli çalışmıştı. Onun da değişmesi gerekmez mi. Üstelik Hayri beyle de çalıştır. Enstitü müdürlerü dekanlar hiç bir değişiklik olmadı. Valla şikayetler başlar....

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.