bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Tacizci babaya 13 yıl hapis verildi 

  • Tacizci babaya 13 yıl hapis verildi 

     Tacizci babaya 13 yıl hapis verildi 
       Bolu’da geçtiğimiz aylarda kendi kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan baba İ.Ç. hakkında 13 yıl hapis kararı verildi.
        Olay Bolu’nun Göynük İlçesi’ne bağlı bir köyde meydana geldi. İddiaya göre Göynük’te çiftçilik yapan 37 yaşındaki İ.Ç., kızı M.Ç.’ye cinsel istismarda bulundu. 7. Sınıf öğrencisi 13 yaşındaki M.Ç. durumu önce arkadaşı ve komşusunun kızı olan G.A.’ya anlattı. G.A. ile birlikte okuldaki öğretmenlerine durumu bildirmeleriyle de olay polise intikal etti. Polise ve Savcılığa verdiği ifadede M.Ç., babasının geceleri zaman zaman yanına geldiğini ve rahatsız edecek şekilde mahrem yerlerine dokunduğunu iddia etti.      
       “Bana komplo kurdular”
       Tutuklu olarak yargılanan İ.Ç., Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıktı. Görülen davada ilk olarak sanık İ.Ç.’nin savunmaları dinlendi. İ.Ç.; “Ben yaşanan olayları kabul etmiyorum. Bu suçlamalar bana Muzaffer Alkan’ın oyunu. Bana komplo kurdular” diyerek tekrar kendini savundu. Dinlenen savunmaların ardından mahkeme heyeti tacizci babaya 13 yıl 12 ay 22 gün hapis kararı verdi. İ.Ç. Bolu F Tipi Cezaevi’ne sevk edildi.

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.