bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çocuklar akrobasi kazası kurbanı mı?

  • Çocuklar akrobasi kazası kurbanı mı?
  • Çocuklar akrobasi kazası kurbanı mı?

https://www.youtube.com/watch?v=7ODrHF9KKXg      Çocuklar akrobasi kazası kurbanı mı?     
      Bisikletle adeta akrobasi yaparcasına Yukarı Çarşı merdivenlerinden aşağıya inmeye kalkan 2 çocuk takla atarak feci şekilde yaralandı.
       İzzet Baysal Caddesi üzerindeki Belediye dükkanlarının arasından Yukarı Çarşı’ya çıkılan merdivenlerden bisikletle inmeye kalkan 2 çocuk, bisikletin ön tekerleğinin merdivenlere takılmasıyla takla atarak yere çakıldılar. Çocuklardan biri başından ağır şekilde yaralanırken, olayı gören çevre esnafı ve vatandaşlar, yaralı çocuklar için seferber oldu. 
         Ambulans yardımı ile yaralanan 8 yaşındaki Kerem Tahir Soğlu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi altına alınırken, 5 yaşındaki kardeşi de başından aldığı darbe ile ağır yaralı olarak İzzet Baysal Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. 
       Merdivenlerden aşağı bisikletle inmeye kalkan çocukların akrobasiye mi özendikleri, yoksa bisikletin frenleri tutmadığı için mi böyle bir kaza yaşadıkları bilinmiyor.  

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.