bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

MHP'nin içi boşalıyor

 • MHP'nin içi boşalıyor
 • MHP'nin içi boşalıyor
 • MHP'nin içi boşalıyor

         Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Teşkilatı’nda il genelinde 400 kişi istifa etti. Öğle saatlerinde bir araya gelen MHP üyeleri, Anıtpark’taki yapılan açıklamanın ardından istifa dilekçelerini imzalayarak, seçim kuruluna teslim ettiler.
        MHP Bolu İl Teşkilatı’nda beklenen istifalar gerçekleşti. İçlerinde eski il başkanı ve milletvekili adayı Mustafa Özdemir, eski il başkanı ve belediye başkan adayı Şükrü Gülez’inde olduğu il genelinde toplam 400 kişi istifa dilekçelerini imzalayarak seçim kuruluna verdi. Partiden ayrılan eski MHP Üyelerinin, kurulması planlanan yeni partide çalışması bekleniyor.
         AYDIN’DA YANLARINDA YER ALDI
         Öte yandan istifa eden üyelerin yanında eski MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın’da yer aldı. Bir açıklama yapmayan Aydın, yakın zamanda açılacak yeni parti ve il teşkilatı hakkında bilgi vereceği bir basın toplantısı düzenleyeceğini söyledi.
       “BUNA DUR DEMEK ZORUNDA KALDIK”
        İstifa dilekçelerinin imzalanmasını ardından eski il başkanı ve milletvekili adayı Mustafa Özdemir gruğ adına basın mensuplarına konuştu. Özdemir yaptığı açıklamada yapılanların yanlış olduğunu düşündükleri için dur demek zorunda kaldıklarını belirterek; “Mlliyetçi Hareket Partisi’nden istifa etmek ve ayrılmak amacıyla bir araya geldik. Tabi ki istifa müessesesi kalbi yürütülen bir iştir. İstifa etmek isteyen başka arkadaşlarımız ilçelerde olduğu için buraya gelmek yerine oradaki adliyeye istifalarını sunacaklar. Yaklaşık 400 kişilik bir grup olarak dilekçemizi hazırladık. İlçe seçim kuruluna ileteceklerdir. 50 Yıldır mücadelesini sürdürdüğümüz bir davadan geliyoruz. Ancak 50 yıldır Türkiye’nin bekası için çok şeyler beklediğimiz partimizin giderek yanlış adımlar attığı, 15 yıl partimizi ağır küfürler eden başka bir parti ile bir araya gelmesi, canımızı dahi tereddütsüz vereceğimiz parlamenter demokratik cumhuriyetin yok olması pahasına onlara destek vermesi gibi milliyetçi düşüncenin asla kabul etmeyeceği yanlışlara tahammülümüz kalmamıştır. Buna dur demek zorunda kaldık. Bu sessiz kalabalık cumhuriyetin korunması yönünde çığlık atmaktadır. Bu sessiz çığlık cumhuriyet sistemin rayından çıkmaması için çalışmaktadır. Tabi ki bu feryadı yapan sadece bizler değiliz. Fakat bu kitle giderek çoğalacak ve Türkiye’nin önünü karartan tehlikelere dur diyerek aydınlığa çıkaracaktır. Bu arkadaşlarımız istifa ettiğimiz partiye yıllarca hizmet etmiş kişilerdir. Arkadaşlarımızın tamamı eski il, ilçe, belediye başkan adayıdır. Fedakarca görev yapan arkadaşlarımızdır. Fakat meydana gelen bu olay bizi buramıza getirdi. Bu sevdadan vazgeçtik. Sevda derken sadece beraber olduğumuz partiden ayrılıyoruz. Aynı vatan aşkıyla, sevdamızla çalışacağız. Sadece bu partiden olmayacak” dedi.
       Son olarak ise siyasi hayatlarına kurtuluşu hangi partide görürlerse orada çalışacaklarını söyleyen Özdemir; “Hiç kimse siyaseti terk etmeyecek niyetinde değil. Kurtuluş hangi partideyse çalışmalarımız o yönde olacak. Siyasi yaşamımız devam edecek” ifadelerini kullandı.
       Yapılan basın açıklamasının ardından kalabalık istifa dilekçelerini sırayla seçim kuruluna sundu.

YORUMLAR Toplam yorum: 10
 • mhplimaykıl(18.9.2017 08:48:21)

  yalnız kurtmuş senden olsa olsa kemik kurdu olur .... delikanlılık senin tekelinde misen delikanlımısın? nekadar?ben maykılım mhpli... sen benim nikime takılacağınaaa şuan içinde bulunduğunuz acizliği sorgula DELİKANLI YALNIZ KURT siz hepinizne kadar mhplisiniz...

 • Bitik Esnaf(16.9.2017 13:00:46)

  Yalnızkurt,

  İsime değil içeriğe odaklanın. Hatta aklıma çok güzel bir söz geldi.
  Ne insanlar gördüm üstünde elbise yok,
  Ne elbiseler gördüm içinde insan yok.

  Madem isime o kadar takıksınz.
  Milliyetçi Hareket Partisi. Ne güzel bir isim değil mi ?
  Ama gel gör ki, Milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyenler ile işbirliği içerisinde.
  Söylediklerim yalan ise lütfen kanıtlarıyla belirtin.

  Saygılar ve sevgiler.

 • yalnızkurt (15.9.2017 22:45:15)

  bitik esnaf sen işini düzelt
  mhp yi bırak kendine bak mhplimaykıl diye nick olurmu onu sorgula ama akılda bitik galiba

 • Bitik Esnaf(15.9.2017 14:52:17)

  Yalnızkurt,

  Birilerine Mhp'li değil, Türk de olmaz diyeceğinize önce kendinize bakmanızı tavsiye ederim.
  Bir Türk eğer, ahkam kesecek ise önce kendisi düzgün Türkçe ile yazacak.
  Şimdi ben size düzgün Türkçe yazamıyorsunuz, sizden Türk olmaz dersem bu olmaz.
  Ayrıca, delikanlı gibi adını yaz demişsiniz ilgili kişiye.
  Gördüğüm kadarıyla sizin de adınız yazmıyor. Bu yazdıklarınız kendiniz için de geçerli mi acaba ?

  Lütfen başkalarına yaftalama yapmayalım.
  Muhattap olduğunuz kişiyi tanımıyorum bilginiz olsun.

 • yalnızkurt(15.9.2017 14:03:38)

  adamın adı mhplimaykılsöylediklerine bak sen önce adını düzelt mr maykıl senden mhpli değil türkde olmaz delikanlı gibi adını yaz

 • katılıYORUM(15.9.2017 11:03:47)

  dursun yılmaz'ada mhp'li maykıl'ada KATILIyorum... büyükler ve küçükler birbirine sahip çıksınlar ve bilim fen konusu da hepsinden önemli..

 • mhplimaykıl(15.9.2017 08:58:01)

  içinde bulunulan duruma bak.. itham şekline bak.. fetöcü, rüşvetçi, amerikan bizonuu!!! baak baak baaak... mhplilere bak helee... siz!!! önce birlik ve beraberlik için çalışmanız gerekirken bölücülük yapıyorsunuz.. sizden mi hayır gelecek memlekete... önce duruşunuzu bi kontrol edin.. ipucu vereyim mi? vereyim değil mi? muhsin yazıcıoğlu.. alparslan türkeş.. mustafa kemal atatürk.. ne mutlu türküm diyene... bu günün yetmelerine... siiizzz!!! önce birlik bütünlük nasıl olur onu bi öğrenin bence...

 • Dursun YILMAZ(15.9.2017 08:54:47)

    Geri kalmış ülkelerde siyaset, sadece vatandaşları sessiz tutmak,uyutmak,uyuşturmak,dogmatizm,mitoloji ve mistik yalanlarla oyalama sanatıdır.Beyin,Bilim,Fen ve Teknoloji ile uğraşan bir partiye sahip olamadık.Ömrümüz leylek gibi boş lak lak ile geçiyor.Biri çıkıp 80 Milyonluk gemi su alıyor diyemiyor.Çünkü 5 Milyon insanın sırt üstü yatarak para kazanma fırsatı ellerinden gidecek.Çok geç olmadan uyan Türkiyem.Yoksa uyandığında sabah yüzünü yıkayacak su bulamayacaksın.

 • emar(15.9.2017 08:16:12)

  Al birini vur ötekine.. önce istifa eden de sonra istifa eden de hepsi aynı, onu da biliyoruz nesini savunuyorsun

 • metin kaloğlu(14.9.2017 22:29:48)

  dr murat yapıcı nın aylar önce gördüğünü yeni gördünüz yapıcıya hakaret edenler siz şimdi birşey olmamış gibi ön  saflarda yer alırsınız sizde o şahsiyet nerde yok size fetöcü meral rüşvet çikoray yakışır devam edin amerikan bizonları

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.