bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sayın Belgin ÖZER’e 
Açık Teşekkür 

Geçmişi araştırma – anı tespit- geleceğe ışık tutarak, tarihe tanıklık etme, yazılı ve görsel kanıt bırakma bilinci, medeni toplumların kültür birikimlerinin de esaslı göstergelerindendir. 
Bu inançla eklemlenen BOLU SEVDALILIĞI’na dayalı toplumsal düşünce, şahsi imkan ve destekle hazırlanıp, Bolulu’ların sadece kitaplıklarında değil, tarih ve kültür bilinci envanterinde de yerini alacak olan;

BOLU’da OSMANLI DÖNEMİ CAMİ VE HAMAMLARI 
İsimli eseri kazandıran Sayın Belgin ÖZER’i
Hem kimsenin itirazı olmayacağı inancı ile Bolu Halkı adına, hem de şahsen kendi adıma kutlar şükranlarımı sunarım. 

Av. Çetin KARAGEYİK  

 


Çadırda kalıp hırsızlık yaptılar 

  • Çadırda kalıp hırsızlık yaptılar 

       
    Çadırda kalıp hırsızlık yaptılar 
     Hırsızlık için adeta Türkiye turuna çıkan çetenin iki üyesi, kalmak için çadır kurdukları Bolu’da evlere girerek hırsızlık yaptı. Kocaeli’de de ev sahiplerine kabus yaşatan suç makinesi kızlar, son işlerinde polise yakalandı.
      Edinilen bilgiye göre, Kayseri’de oturan hırsızlık çetesi üyeleri Bolu’ya gelerek çadır kurdu. Daha sonra Kocaeli’ne gelen çete üyesi S.U. (19) ve S.K. (19) adlı genç kızlar, Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde girdikleri evden çok sayıda ziynet eşyası çaldı.
      Ev sahiplerine adeta kabus yaşatan çeteyi Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu dedektifleri takibe aldı. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, iki hırsızın kadın olduğunu belirledi. Yapılan teknik takibin ardından hırsızların Düzce’de olduğu belirlendi.
      Operasyona start veren ekipler, hırsızlık çetesinin 3 üyesini gözaltına aldı. Zanlılardan Kocaeli’de hırsızlık olayına karışan S.U. ve S.K. ifadeleri alınmak üzere şubeye getirilirken, diğer bir kişi ise Düzce Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • bolulu(22.9.2017 14:24:26)

    otostop işi bitti, yolda giderken deseler ki bana askıntı oldu cinsel tacizde bulundu plakası da şu kendini nasıl aklarsın? (cevap aklayamazsın) bu-1 . 2.si kaza yaptın aldığın yolcu öldü ya da yaralandı o zaman da canın feci yanar. otostopdur, bitaksi dir bunlar çok tehlikeli.

  • İSMAİL ÖZTÜRK(22.9.2017 12:00:24)

    BELKİDE BENİM TELEFONUDA BUNLAR ÇALDI NASILBİR YOL ÇİZMEM LAZIM BANA YARDIMCI OLUSANIZ SEWİNİRİM İKİ BAYAN İKİ ERKEKTİ YOLDA ALDIM ĞÖLCÜGE GİDERKEN AMA YÜZLERİNİ GÖRMEDİM

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.