bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

27 kişi gözaltına alındı

  • 27 kişi gözaltına alındı

        Kocaeli merkezli arasında Bolu’nun da bulunduğu 16 ilde TSK içerisindeki FETÖ/PDY yapılanmasına yönelik yapılan operasyonlarda, aralarında muvazzaf askerlerin de olduğu 27 kişi gözaltına alındı.
       Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın TSK içerisindeki FETÖ/PDY yapılanmasına yönelik başlattığı soruşturmada 28’i muvazzaf olan 11 teğmen ve 17 astsubayın da aralarında olduğu 30 askeri personel hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Alınan kararın ardından Kocaeli merkezli olmak üzere Ankara, İstanbul, Denizli, Bursa, Çanakkale, Muğla, İzmir, Antalya, Kayseri, Bolu, Kahramanmaraş, Afyonkarahisar, Mardin, Eskişehir ve Düzce illerinde Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince eş zamanlı operasyon düzenlendi.

       Bu sabah 06.30 sıralarında düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 27 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Firari olan 3 şüpheli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar ise devam ettiği öğrenildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Bahar (24.9.2017 14:39:54)

    Fetöcülerin başı olarak bilinen ve örgütlenmelerini yapan kişi serbest mi olacak. Üç tane çocuğunu da onların okuluna beleş gönderen onlardan menfaatlenen ve onlara her türlü menfaati sunan bu kişi halan devlet memuru olarak mı kalacak.

  • Peki (24.9.2017 09:14:28)

    Peki rektör hayri bey ve ekibine üst yönetimine sıra hiç gelecek mi. Erdal a sıra hiç gelecek mi, Fetöyü dolduran ekbin başında gelen o, 3 tane akrabasını işe aldıran o. Yeni rektör dosyaları ele alıp baklaım bu üç kişi kim, yabancı dilleri olmadığı halde nasıl işe alınmışlar, jurileri kimdi diyecek mi

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.