bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Köroğlu Heykeli neden kaldırıldı?

 • Köroğlu Heykeli neden kaldırıldı?

     

      Köroğlu Heykeli neden kaldırıldı?
        D-100 Karayolu’ndan Bolu’ya doğru gelenleri ilk karşılayan kavşaklardan biri olan Dağkent Kavşağı’na bir süre önce konulan ve çok da yakışan Köroğlu Heykeli’nin neden kaldırıldığı merak ediliyor. Heykel konulduktan sonra sanat anlayışından yoksun ve heykelden anlamayan birkaç kişi, meydanlara konulan büyük boyutlu heykellerle karşılaştırarak, “heykelin küçük olduğu” şeklinde eleştirilerde bulunmuşlardı. 
        Bolu Belediyesi’nin bu eleştirilere kulak asmayacağını ümit ederek, Köroğlu Heykeli’nin çok yakıştığı bu kavşağa yeniden konulması gerektiğini düşünüyoruz. BolununSesi Gazetesi olarak Şehrimize gelenleri ilk kavşakta karşılayanın Köroğlu Heykeli olmasının “En doğru” tespit olduğunu savunuyoruz.   

 

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • Rektör hocam (25.9.2017 17:21:39)

  Sayın rektörüm bu yeme takımını bir değiştirirmisiniz. Sekiz sendir aynı ekip aynı insanlar yiyor. biraz da başkaları yesin, hatta bu yemeli görevleri birer yıllığına verseniz de sıra biz e de gelse

 • Salih ÖZDEMİR(24.9.2017 12:41:04)

  Evet küçük hemde eşek boyutunda.Atatürk orman parkında ki de öyle.Milli değerimizi temsil eden böyle orantısız heykeller Gerçek boyutlarına çıkarılmalıdır.O zaman Mehmet Akif Ersoy bulvarındaki Abant alası heykelini niye araba boyutunda yaptınız .Orda da balığı ağaca çıkarmışlar.Teknolojiyi kullanıp niye bir olta nın ucunda yapmadınız. Bolu da tekrar sökülmeden bir  kere yapılan bir iş gösterin! gösteremessiniz çünki Bolu Belediyesi sosyal belediye değil ranta dayalı bir yönetimle yönetiliyor.Milli değerlerimizle dalga geçmeyin.

 • Meral-Belgin Özer(24.9.2017 12:27:20)

  Gerçekten bu heykelli öiçüierii bozuk ve Orantısız komik birheykeldi.Farkeden yetkilileri kutluyorum ancak daha düzgün gerçek bir sanatçıya yaptırılacak bir heykel güzel olur.Ama belediye Meydanı'ndaki heykel kaldırılsaydı katılırdım.

 • Gez, Göz, Arpacık(24.9.2017 11:10:40)

  Bolununsesi ni çokk uzun zamandır takip ediyorum,  hiçkimsenin hoşuna gitmeyen ve görenlerin güldüğü heykelciğin kaldırılmış olmasını niye rahatsız etti anlamadım..

 • Cücük(24.9.2017 10:20:07)

  Yok be abi cücümettin bir heykeldi.Sadece boyutu küçük degil orantısızdı. Köroğlu attan büyüktü. At eşek gibiydi. 😂😂😂

 • Metal Yorgunluğu(24.9.2017 08:00:29)

  Bolu Belediye Başkanlığında çok açık ve net olarak söylüyorum ''METAL YORGUNLUĞU'' var. Saçma sapan icraatlara imza atmanın bir bedeli olmalı artık. Umarım Reis bu icraatları görüyordur ve gereğini yapacaktır.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.