bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 25 Eylül Pazartesi)

  • Vefat edenler (Bugün 25 Eylül Pazartesi)

     Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1- Dörtdivan İlçesi Yukarıdüğer Köyü halkından, Kemal GÜMÜŞ'ün babası, Abdurrahim GÜMÜŞ ve Enes GÜMÜŞ'ün dedeleri; Abdurrahman GÜMÜŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Dörtdivan ilçesi Yukarıdüğer Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Mudurnu İlçesi Hüsamettindere Köyü halkından, Mehmet BAŞEL'in amcası, Zerrin BİÇER'in büyükbabası, Laika ve Aysel'in babası, Merhum Rıdvan ÖZSOY ve Mehmet GÖKDEMİR'in kayınpederi, Tuncay ÖZSOY, Okay ÖZSOY, Yener GÖKDEMİR, Ülkü KESEN ve Çağlar Eren GÖKDEMİR'in dedesi, Akhanım KARAKUZ'un eşi; İbrahim KARAKUZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Hüsamettindere Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Köroğlu Mahallesi halkından, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli Mehmet AĞAR'ın eşi, Nuray MUTLU, Uğur, Nurcan ve Hatice AĞAR'ın anneleri, arçelikten emekli Doğan BENK'in ablası, Cengiz MUTLU'nun kayınvalidesi, İsmail Gökhan MUTLU'nun anneannesi, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli; Mürüvet AĞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.