bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Turkcell Öztürkler’de hediye yağmuru devam ediyor

  • Turkcell Öztürkler’de hediye yağmuru devam ediyor
  • Turkcell Öztürkler’de hediye yağmuru devam ediyor
  • Turkcell Öztürkler’de hediye yağmuru devam ediyor
  • Turkcell Öztürkler’de hediye yağmuru devam ediyor

      Turkcell Öztürkler’de hediye yağmuru devam ediyor
         Otomobil ve telefon Hediye Yağmuru'nun son günlerinde fırsatı kaçırmayın ! 
          Turkcell Öztürkler olarak Bolu’da tam çeyrek asırdır Bolu halkına en iyi hizmeti vermeye devam eden Öztürkler’in Sahibi Nejat Öztürk, Hediye Yağmuru’ndan yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutmasını isteyerek, 10 Ekim’in son gün olduğunu hatırlattı. 
     
 

    Türkiye 1’inciliğine halkımız sayesinde imza attık         
         Nejat Öztürk gazetemize yaptığı açıklamada; “24 yıldır TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ olarak faaliyet göstermekteyiz. Siz değerli halkımıza yıllarca ÖZTÜRKLER olarak en iyi hizmeti vermek için mücadele ettik. Bolu halkının bizlere olan güveni ve ÖZTÜRKLER’i tercih etmeleri nedeniyle kazandığımız başarıları Turkcell’den Türkiye 1.liği ödülü alarak taçlandırdık. Bolu’da bugüne kadar her zaman ilkleri yaşatmaya çalıştık.
       
Kazanımlarımızı Bolu halkıyla paylaşmak istedik 
        Halkımıza olan minnet ve vefa borcu nedeniyle kazanımlarımızı değerli Bolu halkımızla paylaşmak istedik. Halkımızın bize olan güveni ve desteği ile bu tip kampanyaları her zaman yapacağız. TURKCELL ÖZTÜRKLER’den alışveriş yapan halkımıza olan minnetimizi sürprizlerimizle devam ettireceğiz” dedi. 
       
Mine Erbek; otomobil sahibi olmak için son 1 hafta 
        Turkcell Öztürkler Koordinatörü Mine Erbek Hediye Yağmuru çekilişinin bitiş tarihinin 10 Ekim 2017 Salı günü saat 22:00’ye kadar olduğunu belirterek; Bu zamanı halkımızın iyi değerlendirmesini, her 50 TL’lik alışverişe 1 adet çekiliş hakkı kazanırken 2.000 TL’lik bir telefon alan müşterimizin 40 adet çekiliş hakkı kazanarak şansını daha çok artırabileceğinin altını çizdi. Erbek; “ÖZTÜRKLER olarak her zaman bizden sürprizlerimizi beklemeye devam edin” dedi.
       
 Firma Yetkilisi Sena Öztürk; 
         “13 Ekim Cuma günü saat 14:00’te Bolu CADDE AVM’de noter huzurunda ve halkımızın gözü önünde yapılacak çekilişe tüm halkımızı bekliyoruz. Umarım en çok ihtiyaç sahibi olan vatandaşımıza çıkar, bunu canı gönülden istiyorum. Siz değerli halkımızı 13 Ekim Cuma günü saat 14:00’te yapılacak çekiliş heyecanını yaşamaya davet ediyorum” dedi.

         ÇEKİLİŞİMİZDE VERİLECEK HEDİYELERİMİZ:
1 adet HYUNDAİ otomobil
1 adet BİSİKLET
22 adet AKILLI TELEFON
1 adet TABLET
1 adet DRONE
15 adet POWERBANK
41 adet Hediye

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.