bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler ( Bugün 5 Ekim Perşembe )

  • Vefat edenler ( Bugün 5 Ekim Perşembe )

 Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1-Seben İlçesi Çetikdere Köyü sakinlerinden eski Çetikdere köyü muhtarı Hüseyin Demir'in eşi, Havva Bayram, Hanife Gıvrak, İbrahim, Özal ve Nusret Demir'in nanneleri, Gülşen DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Seben İlçesi Çetikdere Köyü Tepecik Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        2-Salıbeyler Mahallesi sakinlerinden Birol, Kenan Sözbir'in babaları, Vural Birol, Tümer Yürekli'nin akrabası, Paşa ve Şemşeddin Kaparlı'nın dayıları; İhsan SÖZİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Salıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         3-Karacasu Beldesi sakinlerinden Veysel Yılmaz'ın hanımı, Kamil Kızıklı ve Fatma Günaydın'ın kardeşi, Ayşe YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Karacasu Beldesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu beldesi mezarlığına defnedilecektir.

            4-Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Recep Nuri Kaçmaz ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personeli Faruk Kaçmaz'ın anneleri, Hasan Hüseyin Kaçmaz'ın eşi, Safiye KAÇMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yeniçağ İlçesi Hamzabey Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.