bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 6 Ekim Cuma)

  • Vefat edenler (Bugün 6 Ekim Cuma)

 Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- 50 Yıl İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Seyban Yahşi’nin Eşi, Derya ve Fulya Yahşi’nin Babası; 50. Yıl İlköğretim Okulu Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni; İsmail YAHŞİ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’na defnedilecektir.

         2- Mengen İlçesi Gözecik Köyü Ören Mahallesi halkından Emine ÖZTÜRK’ün eşi, Abdullah, Aydın ÖZTÜRK ve Hanife'nin Babası, eski Ankara Oteli Aşçılarından; Zeki ÖZTÜRK ormanda yabani hayvan saldırısı sonucu Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Gözecik Köyü Ören Mahallesi'nde kılınacak ikindi ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Kozlu Köyü halkından Yakup TOPÇU'nun eşi, Necla VARNA, Süheyla ve Sema TOPÇU'nun anneleri, Ünal VARNA'nın kayınvalidesi, Müyesser MERT ve Merhum Durmuş TÜRK'ün ablaları; Fatma TOPÇU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi, Küplüce Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Kozlu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Tatlar Köyü halkından Merhum Hakkı TEMEL'in eşi, Hakkı TEMEL ve Ayten TEMEL'in anneleri, Fatih, Fuat ve Suat TEMEL'in babaanneleri: Ayşe TEMEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Tatlar Köyü Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        5- Seben İlçesi Kuzgölcük Köyü halkından Hacer ŞARATAN ve Recai KIRAÇ'ın babaları, Kamil KIRAÇ, Sabire DOĞRUYOL'un abisi, Rabia AKYEL'in kardeşi, Şenol ŞARATAN ve Birol ŞARATAN'ın dedeleri, Orhan ve Metin KIRAÇ'ın amcaları, Merhum Ferhat DOĞRUYOL ve Aydoğan DOĞRUYOL'un dayıları; Osman KIRAÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aktaş Mahallesi Burhanbey Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Baltalı Köyü halkından Zehra ÖZER'in eşi, Hülya, Derya, Ferhat ve Serhat'ın babaları, Adem ÖZER'in oğlu; Mehmet Ali ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Baltalı Köyü Camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       7- Kalıcı Konutlar Yaşamkent Mahallesi halkından Merhum Hayrettin ÇETİN'in eşi, Fahrettin ve Bülent ÇETİN'in anneleri; Emel Fatma ÇETİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.