bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Belediye Başkanı, genç kızı taciz ve alıkoyma suçu ile tutuklandı   

 • Belediye Başkanı, genç kızı taciz ve alıkoyma suçu ile tutuklandı   

     Belediye Başkanı, genç kızı taciz ve alıkoyma suçu ile tutuklandı   
     
 Taşkesti Beldesi’nin Ak Partili Belediye Başkanı Saim Çevik Bolu’daki evinde ismi açıklanmayan bir genç kızı zorla alıkoyma ve taciz iddiası ile tutuklandı.
        Olay, önceki gün akşam saatlerinde, Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik'in, Bolu'ya geldiğinde kaldığı evinde meydana geldi. Başkan Saim Çevik, iddiaya göre kendisini işe yerleştirmesini isteyen hemşire T.D. ile önce içkili restoranda yemek yedi. İkili ardından, Başkan Çevik'in evine gitti. Saim Çevik, 1'inci kattaki evinde tuvalete gittiği sırada T.D., balkondan atladı. Yaralanan kız, Başkan Çevik'in aradığı bir yakını tarafından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne 'ne kaldırıldı.

        Hastanede tedavi altına alınan T.D., başından geçenleri polise anlattı. T.D.'nin, restoranda yemek yerken bir yakınına bulundukları restoranı söyleyip, 'Beni kurtar' diye mesaj attığı da ileri sürüldü. T.D.'nin şikayetçi olması üzerine Başkan Saim Çevik, dün polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Saim Çevik, bugün Bolu Adliyesi'ne sevk edildi.

        Savcılıkta sorgusu süren Başkan Çevik'in, polise verdiği ifadesinde suçlamaları kabul etmediği belirtildi. Başkan Çevik'in, T.D.'nin kendisiyle iş için sürekli gürüşmek istediğini, bazı sağlık kuruluşlarına iş görüşmesi yapması için gönderdiğini, olay günü de yine iş konusunda yardımcı olmak için buluştuklarını söylediği belirtildi.

       Öte yandan Başkan Saim Çevik'in, dün akşam toplanan Ak Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu toplantısında partiden ihraç edildiği, ayrıca belediye başkanlığı görevinden de istifa etmesinin istendiği belirtildi.

      PARTİDEN İHRAÇ EDİLDİ 

      AK Parti Bolu İl Başkanlığı, kendisini işe yerleştirmesini isteyen hemşire 25 yaşındaki T.D.'yi taciz edip, evinde alıkoyduğu iddiasıyla gözaltına alınan Taşkesti Beldesi Belediye Başkanı Saim Çevik'le ilgili açıklama yaptı. İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Çevik'in partiden ihraç edildiği duyuruldu. AK Parti Bolu İl Başkanlığı'nın konuya ilişkin açıklaması, şöyle:

       "Çevik hakkında öne sürülen iddialar üzerine il yönetim kurulumuz aynı gün saat 19.00'da toplanmış ve Sami Çevik disiplin kuruluna kesin ihraç talebiyle sevk edilmiştir. Saim Çevik, parti disiplin kurulunun aldığı karar ile partimizden ihraç edilmiştir. Ak Parti misyonuyla örtüşmeyen ve partimiz davasına halel getirecek hiçbir ismin partimiz bünyesinde yer alması mümkün değildir. Nitekim iddiaların akabinde dakikalar içinde Bolu İl Teşkilatımız hemen harekete geçmiş ve tek gündem maddesiyle toplanmıştır. Çevik hakkında çıkan iddialar konunun hassasiyetine binaen anında dikkate alınmış ve Çevik, partimizden ihraç edilmiştir. Adli makamlara intikal eden konunun bundan sonra da takipçisi olacağımızı belirtir kamuoyuna saygı ile duyururuz."

      TUTUKLANDI

      Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik, cumhuriyet savcılığındaki sorgusunun ardından nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Çevik, mahkemece tutuklanırken, adliyenin arka kapısından çıkarılıp, polis aracına bindirilerek, götürüldü. Başkan Çevik'in avukatı Emre Acar, adliye önünde yaptığı açıklamada 'taciz' iddiasının doğru olmadığını, müvekkilinin, 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan tutuklandığını söyledi.


     

YORUMLAR Toplam yorum: 16
 • Mert AĞAOĞLU(19.10.2017 16:02:09)

  Akpli yada başka partili hiç önemli değil belediye başkanı polis memur amir müdür hiç önemli değil...

  Bizim insanlarımızın yüzde 70 inde  bu var makam mevki koltuk sahibi olanların egoları yaparım ederimleri yalanları üç kağıtları ırza bozuklukları bulundugu koltugun ağpırlığını taşıyaman insanlar yüzde 95 i aynı diyebilirim türkiyede bu tür ahlaksızlığı yapmaz ama devleti soyar devletide soymaz ama  insaları mağdur eder  v.s yani buluduğu mevkiyi kendi ve yandaşlarına göre uygulayan kim varsa taaa.... bunları denetlemeye gelenlerde aynı.. herşeyden önce vicdan gerekiyor.

 • Cezerye Dükkanı(19.10.2017 15:13:50)

  Kumpas abi kumpas. Şantaj montaj trikotaj.
  Bu böyle biline. Tam da idlibmidlib vize krizi zamanına denkgeldi.
  Zamanlama a manidar! Hemşire beni kurtar diye mesaj atmış, baylok olmasın? Kumpas abi kesin.

 • Serdengeçti(19.10.2017 01:20:04)

  Geldiğimiz noktada özetin özeti:
  Rakı da içeriz, zina da yaparız, kamudan da çalarız!
  Elimizde ne varsa, halkın, yetimin malı demez satarız!
  Kundaktaki bebekle nikâh(!); ara sıra bademleme  yaparız!
  Allah'tan korkmayız, kuldan utanmayız, yırtılmıştır şah damarımız.
  Arkamızda çoğunluğun reyi, sesi var biz hiç bir şeyden korkmayız...

 • TURHAN(19.10.2017 00:05:49)

  DİKKAT DİKKAT KİMSE DUYMADAN 2NCİ , 3NCÜ İMAM NİKAHINI  KIYDIRMA ZAMANI, KADINLAR, TATLI SÖZLERE,İŞE ALDIRIRIM,  ZİYAFETLERE,GİYİM KUŞAMA, TEKTAŞ PIRLANTALARA, KANMAYIN  ALLAHA EMANET OLUN.

 • Cafer ERSÖZ(18.10.2017 20:08:20)

  Ama biz yol yaptık desenize sayın AKP il başkanı.

 • M.E(18.10.2017 17:17:39)

  Medyada çok sıçrıyordu zaten, Çekirge gibi. Bir , iki , üç (rezillik )..! Ben hiç yadırgayamıyorum. Çünkü Tecrübelerime ve bunların şimdiki uygulamalarına göre herşey Mübah. Bizim gibilerde zaten öncelerden biliyoruz.

 • nejdet uçak(18.10.2017 16:25:22)

  BULUNMIYAN  KAFTAN""İMAMLARA NİKAH KIYMA "" BÖYLE ŞEREFSİZ ADİYOBAZ İSLAMCILARA... TECAVÜZ VE TACİZ OLAYLARINI  KAPATMAK İÇİN."

 • içki iç(18.10.2017 15:58:53)

  içki iç ak partili ol... bu insanlar bu nedenle mi size oy verdi.

 • Rektör hoca (18.10.2017 15:58:15)

  Üniversite de de bu tür olaylar sık sık olurdu ve Hayri bey bunları sümen altı ederdi. En son psikoloji bölümünde oldu, eğitim fakültesi zaten herkes tarafından bilinen bir merkez. Tüm bu şikayetleri oradaki yöneticiler sümen altı etmiştir. Sayın rektör ve yardımcısı ikinizinde üniversite çağında çocuklarınız var onlara böyle bir şey yapılsaydı siz ne yapardınız. Görmez den gelirmiydiniz. Peki bize emanet edilen kız çocukları da en az bizim kızlarımız kadar değerli değil mi????

 • İskender(18.10.2017 15:56:50)

  Durmak yok... Ahlaksızlığa devam

 • Daha var (18.10.2017 15:56:00)

  Sadece o değil diğer başkanlarda gittikleri yerlerde garsonları, memurları diğer görevlileri öyle böyle rahatsız ediyorlar. BU tek değil bunlardan daha var, büyükleri de var..

 • Daha var (18.10.2017 15:54:39)

  Sadece o değil diğer başkanlarda gittikleri yerlerde garsonları, memurları diğer görevlileri öyle böyle rahatsız ediyorlar. BU tek değil bunlardan daha var, büyükleri de var..

 • Gerrex eli(18.10.2017 15:08:36)

  Bu adam cambaz diye biliyosun meğerse belediye başkanı mıymış Allah Allah

 • Yuhhhh artık(18.10.2017 14:52:30)

  Sözün bittiği yer,Yuh ki ne yuhhh

 • Atilla (18.10.2017 14:24:34)

  Adam napsın belediyesinin bütçesi dar. Yoksa O da bilemez mi yurt dışına gidip oralarda fink atmayı

 • tespitçi(18.10.2017 13:37:58)

  Saim Çevik; bkz. CB'nin istifa talebi olmadan kendi kendini görevden alan Belediye Başkanı.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.